Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym świecie. Jak się nie chcesz już dłużej męczyć, to odchodzisz na swoich warunkach i tyle.

Zabawne, że zwolennicy #aborcja potrafią krzyczeć "Moje ciało, moja sprawa", no chyba, że chodzi właśnie o decydowanie o swoim ciele i życiu, to nie, wtedy nie xDDD

Tak to trzeba #!$%@?ć jakiś szajs z #samobojstwo nie będąc pewnym powodzenia, do tego nie raz robiąc kłopot innym ludziom, zamiast odejść w ludzkich i godnych warunkach.

Jasne, że problem z eutanazją mógłby polegać na tym, czy ktoś właściwie dokonuje tego w pełni władz umysłowych, czy to nie jest pod wpływem impulsu. Ale na pewno by się dało to jakoś rozwiązać.

Ogólnie ludzie z #antynatalizm mają rację. Zostajesz sprowadzony na ten świat mimo własnej woli, dostajesz jakiś pakiet startowy, zazwyczaj #!$%@? i musisz się z tym męczyć przez kilkadziesiąt lat swojego życia. A potem tylko z zazdrością patrzysz na innych, co mieli farta w życiu. A Ty się męcz na tym świecie, bo ktoś miał kaprys sobie zrobić gówniaka, nie zapewniając mu wszystkiego.

Jbć to życie i ten świat.

#depresja #zalesie #samotnosc #takaprawda
Pobierz DoloremIpsum - Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym ...
źródło: comment_16556559791MV3H5lq8LICNXn1MmsZzr.jpg
  • 92
Samobójstwo wprowadza w dyskomfort rodzinę i społeczeństwo, dlatego raczej nie będzie na nie masowego przyzwolenia.


@Nigdy_o_to_nie_prosilem: Tylko że te maskowane organizacje przestępcze (zwane dla niepoznaki rodziną i społeczeństwem) dalej z premedytacją tworzą nowych ludzi, wśród których logicznym jest, że będą samobójcy, więc de facto to masowe przyzwolenie na dopuszczanie do takich sytuacji jak najbardziej jest, zaś entuzjastyczni członkowie tychże grup (zbrodniarze natalistyczni) nic sobie z tego faktu nie robią, tylko
sensem celem życia powinien być rozwój, tak jak fundmentalną cechą każdego życia jest to, że musi się rozwijać. Więc Ci co nie mają celu/sensu, może po prostu się nie rozwijają, mają inny cel? Tak na logikę


@znicz: ale wiesz, że ludzie mają różne gusta i nie każdy musi być milinonerem? Mnie do szczęścia wystarczy: cisza, spokój, dziewczyna, kontakt z ludźmi i rozrywka.

Mój jedyny motywator do rozwoju to strach przed brakiem
Zabawne, że zwolennicy #aborcja potrafią krzyczeć "Moje ciało, moja sprawa", no chyba, że chodzi właśnie o decydowanie o swoim ciele i życiu, to nie, wtedy nie xDDD


@DoloremIpsum: Skąd Ty to bierzesz? Ja tam jestem za aborcją i za eutanazją. Przeraża mnie to, że np. mogę dostać raka, będę leżeć w stanie terminalnym, ogromny ból, brak możliwości poruszania się, w kółko jakieś mocne dragi, że i tak nie będę wiedziała co
@DoloremIpsum: eutanazja, aborcja,dostep do narkotykow miekkich, to wszystko powinno byc dostepne. Niestety, zyjemy w swiecie, gdzie jeden katol z drugim maja 2 glosy i czuja potrzebe narzucania swojego zdania normalnej osobie ;) A z drugiej strony mamy zamordyzm ekonomiczny - masz kase - dej biednym xD dlaczego ludzie nie potrafia sie #!$%@? od innych i zrozumiec, ze zycie nie polega na zbawianiu innych xD #!$%@? kogos ma obchodzic moje zycie i