Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym świecie. Jak się nie chcesz już dłużej męczyć, to odchodzisz na swoich warunkach i tyle.

Zabawne, że zwolennicy #aborcja potrafią krzyczeć "Moje ciało, moja sprawa", no chyba, że chodzi właśnie o decydowanie o swoim ciele i życiu, to nie, wtedy nie xDDD

Tak to trzeba #!$%@?ć jakiś szajs z #samobojstwo nie będąc pewnym powodzenia, do tego nie raz robiąc kłopot innym ludziom, zamiast odejść w ludzkich i godnych warunkach.

Jasne, że problem z eutanazją mógłby polegać na tym, czy ktoś właściwie dokonuje tego w pełni władz umysłowych, czy to nie jest pod wpływem impulsu. Ale na pewno by się dało to jakoś rozwiązać.

Ogólnie ludzie z #antynatalizm mają rację. Zostajesz sprowadzony na ten świat mimo własnej woli, dostajesz jakiś pakiet startowy, zazwyczaj #!$%@? i musisz się z tym męczyć przez kilkadziesiąt lat swojego życia. A potem tylko z zazdrością patrzysz na innych, co mieli farta w życiu. A Ty się męcz na tym świecie, bo ktoś miał kaprys sobie zrobić gówniaka, nie zapewniając mu wszystkiego.

Jbć to życie i ten świat.

#depresja #zalesie #samotnosc #takaprawda
DoloremIpsum - Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym ...

źródło: comment_16556559791MV3H5lq8LICNXn1MmsZzr.jpg

Pobierz
  • 92
@theicecold:

już chciałem podejmować jakąś dyskusję na poziomie, ale widzę, że nie o to chodzi w tym poście. Cokolwiek, pozostań niezrozumianym dalej ¯_(ツ)_/¯


A o czym tu dyskutować? Przedstawiłam swoje zdanie, że każdy powinien mieć prawo wyboru odejść z tego świata, a jako odpowiedź dostaje "farmakologię". A może ja nie chcę się leczyć i z tym walczyć?
@DoloremIpsum: fakty są takie że osoba w ciężkiej depresji i tak doprowadzi ostatecznie do własnej śmierci ale na własnych często dość brutalnych warunkach. Jeśli nie ma możliwości leczenia takiego człowieka to faktycznie eutanazja powinna być dostępna tak jak w przypadku terminalnego raka lub innych chorób całkowicie pozbawiających człowieka normalnej/ samodzielnej egzystencji na nieuwlaczajacych godności warunkach.
@DoloremIpsum:

Zabawne, że zwolennicy #aborcja potrafią krzyczeć "Moje ciało, moja sprawa", no chyba, że chodzi właśnie o decydowanie o swoim ciele i życiu, to nie, wtedy nie xDDD


Szczerze? Znam trochę osób popierających aborcję i dosłownie żadna z nich nie jest przeciwko eutanazji, ba, wręcz otwarcie ją popierają. No, ale jeśli ty napotkałaś takie osoby to oczywiście one robią #!$%@?ę z logiki, tutaj nie przeczę i trzeba takim śmiać się w
@pierogu:

lekarstwem na depresję jest farmakoterapia, a nie eutanazja


Mózgotrzepy od psychiatry lekarstwem na wszelkie zło? xD
Poza tym zdaje się, że nie był tu poruszany wątek depresji jako takiej, a ona jest tylko jedną z wielu potencjalnych przyczyn doprowadzających człowieka do stanu, w którym wolałby być martwy niż żywy.
Edit: na memie o depresji jest, no ale nic to nie zmienia w moim przekazie
@theicecold: @pierogu: co z osobami na które farmakoterapia nie działa? jestem takim przypadkiem, co mi doradzicie?


@Kruweczka: tylko farmakoterapia?

Zabawne, że zwolennicy #aborcja potrafią krzyczeć "Moje ciało, moja sprawa", no chyba, że chodzi właśnie o decydowanie o swoim ciele i życiu, to nie, wtedy nie xDDD

@DoloremIpsum: jakieś miarodajne przykłady na poparcie tej tezy?


@advert: nie ma, bo to zwyczajnie durny chochoł
@AnimusAeger999:

Mózgotrzepy od psychiatry lekarstwem na wszelkie zło? xD

Poza tym zdaje się, że nie był tu poruszany wątek depresji jako takiej, a ona jest tylko jedną z wielu potencjalnych przyczyn doprowadzających człowieka do stanu, w którym wolałby być martwy niż żywy.


Dokładnie, +1. Niepotrzebnie dałam ten mem o depresji, bo się niektórzy uczepili tego, a nie rozumieją że ktoś może nie chcieć żyć, tak po prostu.