Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mookie: zjedz mnie jesli sie myle, ale czy te wakacje nie beda polegaly na tym, ze nie placisz, ale nadplacac mozesz (bez odsetek)? tylko debil nie wykorzystalby tego wlasnie w taki sposob.

a to przeciez oznacza, ze piniondz z rynku i tak zejdzie, wiec jakie podsycanie inflacji w tym przypadku?

nawet nikt nie straci na tym (ciezko nazwac stratą lekkie uszczuplenie prognozowanych zyskow bankow, ktore w dobie kryzysu i tak
@Henrietta_Paczelokowska: to nawet nieważne. nawet gdyby był program 10k+ miesiecznie dla każdego kredyciarza, to choć całym sercem uważałbym, że to bezsensu i #!$%@? nam kraj, to brałbym, bo nie jestem męczennikiem. trzeba glosno mówić, że te wszystkie programy to gowno, ale niekorzystanie z nich jako jeden z nielicznych to kretynizm i pogarszanie własnej sytuacji
nawet nikt nie straci na tym (ciezko nazwac stratą lekkie uszczuplenie prognozowanych zyskow bankow, ktore w dobie kryzysu i tak samo gigantyczne). ze tez na trola odpisuje


@geszue: i do tego, tak naprawdę będzie to rozłożone w czasie na dziesięciolecia, bo jeśli ktoś nadpłaci, to dziś nadal odda do banku tyle samo pieniędzy, ale na przykład nie odda kilku ostatnich rat - a każdemu kredyt kończy się w innym momencie. Ale
@mookie: Taka możliwość nie powinna po prostu powstać. Tak samo jak inne możliwości brania pieniędzy bez pokrycia - jak kolejna emerytura, 500+ czy inne wymysły PiSu które powodują większą inflację.

Kiedyś myślałem o tym i nie chciałem korzystać z takich programów. Gdyby urodziło mi się dziecko, zrezygnowałbym ze świadczenia 500+.

Moje myślenie zmieniło się 2 lata temu. Odkąd jest PiS - płacę zdecydowanie większe podatki. Traktuję to jak zwrot podatku, który
@mookie: Ostatnio dołączyłam do jednej grupy kredytowej. Masakra. Ciagle pytania „czy stopy kiedyś przestaną rosnąć? Przeraża mnie to, że ciągle mi rośnie rata” albo „dlaczego po prostu nie przestaną podnosić stóp”. Oczywiście milion pytań o wakacje kredytowe, czy już można składać wnioski, gdzie, jak. No i hity typu „ktoś może mi wytłumaczyć co to są odsetki?” Albo „dlaczego tak mało kapitału spłacam, a tak dużo odsetek” i „w ogóle nie rozumiem
Lonate - @mookie: Ostatnio dołączyłam do jednej grupy kredytowej. Masakra. Ciagle pyt...

źródło: comment_16558089435bBV35HmaLkKyE4p5gi6gw.jpg

Pobierz