Wpis z mikrobloga

Szukam pracy w IT, HelpDesk, podstawowa inżynieria sieci. Lokalizacja obojętna, mieszkam w Krakowie ale mogę się przeprowadzić.

Umiem sieci na poziomie CCNA. W packettracer ustawialem normalnie ospf, ip, dhcp, dns, tacas, radius itp.
Wiem też jak te protkoły działają (nie klikam ich bezmyślnie)
Umiem zainstalować system Windows, Linux, sterowniki.
Naprawiałem wielokrotnie problemy w systemach Linux i Windows i umiem googlować.
Wymieniałem części w domowym kompie, jak się wejście do laptopa przemieściło to umiałem otworzyć laptopa i przykleić wejście na ładowarkę tak aby się nie ruszało.
Umiem po angielsku.

Chcę pracować w IT, interesuję się tym, aktulanie uczę się szczegółów do CCNA ponieważ chce mieć szczegółową wiedzę z zakresu CCNA a nie tylko żeby zdać.

#szukampracy #praca #pracabaza #pracait #praca
  • 10
@kiloful: Thanks for your interest in the Working Student - Cloud & Network Services Engineer position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 3,935 open jobs by clicking here.
@Zacchaeus: szukaj jakiegoś NOCu w ofertach na Linkedinie bo zazwyczaj tam mało osób przez to aplikuje. Akamai ma stanowiska platform operations engineer albo technician i nikt tam praktycznie nie aplikuje na nie a praca jest na zasadzie wklejania komend z procedur więc bez doświadczenia myślę, że byś dał radę na spokojnie i głównie przydaje się wiedza z sieci