Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Odchudzał się ktoś skutecznie bez liczenia kalorii? Zrzuciłam już dobre 12kg licząc kalorie ale mam już tego trochę dość, wiem że trudno będzie mi wrócić do diety z tą metodą. Wiem mniej więcej co jeść, co ile ma kalorii, w końcu w tym siedziałam kilka miesięcy. Problemem może być to że nie mam zbyt dużej aktywności fizycznej (trochę w pracy+spacery), bo wtedy trochę bardziej trzeba trzymać się tego deficytu.

#odchudzanie #chudnijzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
Odchudzał się ktoś skutecznie bez liczenia kalorii?


@szzzzzz: zależy do jakich wartości BFa, ale takich "ludzkich" to tak, jak już się trochę liczyło kalorii w życiu to później już można to robić na czuja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dizzy126: ehhh znów to keto zasrane xd cieszę się szczerze że wielu osobom taka dieta pasuje, ale to nie jest totalnie dla mnie, bo lubię węglowodany i nie lubię mięsa. I w ogóle wykluczenie tak dużej grupy produktów byłoby dla mnie bardzo kłopotliwe, no nie po prostu nie.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: tak, ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Low Carb dieta + okienko żywieniowe od 12 do 20. Z 87kg na 82kg, minus 7cm w pasie ()
  • Odpowiedz
@Kasahara: wychodzi na to, że mam problem z insuliną bo na keto zupełnie inaczej odczuwam głód. Przez to nie musze tyle jeść co prowadzi do zmniejszenia porcji posiłków. Jadłem 2 razy dziennie jak bylem na keto. Bez myślenia o tym schudłem 13kg w 4 miesiące i wrociłem do swoich ustawień farbrycznych.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: zero słodyczy, trzy posiłki w ciągu dnia bez liczenia czegokolwiek, jedzeni maks. do 16-17, umiarkowana aktywność, od końca marca do dziś 96 na 82
  • Odpowiedz