Wpis z mikrobloga

No to się pochwalę, że już nie jestem (aż takim) ulańcem jak rok temu. Ale nadal od cholery do roboty, wiem. No i zakolakiem i tak już zostanę, co zrobię? ;-) Mordy nie zakrywam, bo czasami wrzucam tutaj swoje jutuby - również z mordą, więc whatever.

Kwiecień 2021 - 110kg. Dziś - 88kg.

- 14 miesiecy z obciętymi kaloriami. Konkretnie - od kwietnia do stycznia zmniejszenie kalorii do plus-minus 1700/dzień.

- Od końcówki stycznia doszła siłownia. Planowo 3x tygodniowo, ale niestety kamień nerkowy sprawił, że 2 miesiące (kwiecień i maj) ćwiczeń mi spadły całkowicie. Kamyka już nie ma - więc na końcówce maja nastąpił powrót na siłownię.

- Od tego tygodnia dokładam jeszcze 2x bieganie ok. 5 km.

Trzeba się jeszcze mimo wszystko brzucha pozbyć, bo to najbardziej uparty #!$%@?, chciaż już duużo mniejszy. Ale miło, że nie ma już drugiego podbródka ;-) Teraz, jak już zdrowie pozwala - czas coś z tego gówna ulepić. Nie zmienia to jednej rzeczy - od cholery radochy daje fakt, że można już koszulę założyć sobie bez siary, że się guziki opinają :-)

#chudnijzwykopem #transformacja #dieta #silownia #zakola #pokazmorde
Pobierz arkadikuss - No to się pochwalę, że już nie jestem (aż takim) ulańcem jak rok temu. A...
źródło: comment_1656595965q1yxup9gj8K7gY2RwvHdp9.jpg
  • 96
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: opa możesz regularnie oglądać na YT, za rok pewnie będziesz mógł ocenić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@arkadikuss: gratki za redukcję, sam zjechałem od października 21 do marca 22 z 91kg na 75kg. No i gratuluję decyzji o zmianach na kanale, już po statach widać, że to była dobra decyzja z końcem serii GPT
@dziadeq żadnej diety. Apka do liczenia kalorii i tyle (fatsecret) . :) normalnie jadłem obiady, tyle że mniejsze porcję, ale schabowy, zrazy i inne takie wpadały normalnie. Piwo wpadało na imprezach i cziperki, czasami w weekend pizza (tylko, że już mała, a nie 50cm :p).

Po prostu - to co zwykle, tylko w normalnych ilościach, a nie jak dla czterech osób :) i się okazało że ta mniejsza porcja jest jak najbardziej