Wpis z mikrobloga

Podatki za czerwiec: (ryczałt 12%)

VAT: 4650,60
PPE: 2625,94
ZUS + stawka zdrowotna: 1684,12

Razem: 8960,66

sialalala sialala in de mooooooorning

Ale to by było piękne jakby poloczki na UoPach i UZach musiały same płacić sobie podatki, iść #!$%@? na pocztę i zanieść panu pisowi kilka tysięcy co miesiąc w zębach xD

#pracait #programista15k #programista25k #zalesie #polska #podatki #pracbaza #zarobki
  • 81
@sikalafou: Dobrze, swoje głupio mądre gadki to zostaw na imieniny do cioci.

Napisałeś wyraźnie "podatki czerwiec" a potem "jakby polaczki musiały iść na pocztę i same sobie zapłacić podatki", to co miałeś na myśli, jakbysmy płacili randomowe podatki innych firm? Czy może wypisałeś ile sąsiad płaci vatu?
Dobrze, swoje głupio mądre gadki to zostaw na imieniny do cioci.

Napisałeś wyraźnie "podatki czerwiec" a potem "jakby polaczki musiały iść na pocztę i same sobie zapłacić podatki", to co miałeś na myśli, jakbysmy płacili randomowe podatki innych firm? Czy może wypisałeś ile sąsiad płaci vatu?


@kaaban: przecież głąbie ja płacę ten podatek VAT fizycznie i tak, random musiałby iść z tymi pieniędzmi na pocztę/do banku je zapłacić.

Nigdzie nie napisałem,
Ale to by było piękne jakby poloczki na UoPach i UZach musiały same płacić sobie podatki, iść #!$%@? na pocztę i zanieść panu pisowi kilka tysięcy co miesiąc w zębach xD


@sikalafou: Lubię to #!$%@? xD
Taki przedsiembiurca na bi tu bi na UoP nie przejdzie, bo będzie przecież mniej pieniążków. Ale jak na takim b2b wychodzi i tak lepiej niż 80% społeczeństwa, ale coś trzeba zapłacić to on najbardziej poszkodowany
@kaaban: z trzech głównych: brak służby zdrowia (nawet wliczajac w to bardzo droga sluzbe prywatna, mieszkajac w duzym, rozwinietym miescie), brak szkolnictwa oraz brak infrastruktury drogowej, przez co kraj nie może się rozwinąć i mamy rejony biedy i wykluczenia ekonomiczne.
Dobrze, swoje głupio mądre gadki to zostaw na imieniny do cioci.


Napisałeś wyraźnie "podatki czerwiec" a potem "jakby polaczki musiały iść na pocztę i same sobie zapłacić podatki", to co miałeś na myśli, jakbysmy płacili randomowe podatki innych firm? Czy może wypisałeś ile sąsiad płaci vatu?

@kaaban: przecież głąbie ja płacę ten podatek VAT fizycznie i tak, random musiałby iść z tymi pieniędzmi na pocztę/do banku je zapłacić.

Nigdzie nie napisałem,
@Yurakamisa: tak realnie patrząc to mało kto płaci faktury na czas i w 50% trzeba się prosić cały miesiąc albo i dłużej żeby ktoś łaskawie przelał Ci należność na konto. Często jest tak, że zapłacisz vat ze swojej kieszeni licząc na to, że ktoś zaraz puści Ci przelew i rzeczywiście puszcza tylko pół roku później :)