Wpis z mikrobloga

zdarzyła wam się kiedyś taka creepy sytuacja, że wstaliście o 2 na szczocha i tak od niechcenia zajrzeliście przez judasza, a tam akurat ktoś stał pod waszymi drzwiami? xd
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Soothsayer: Mówią tak: chcesz dowiedzieć się czego najbardziej się boisz? Wsadź rękę do ciemnego pomieszczenia przez uchylone lekko drzwi - twój mózg w ułamek sekundy wygeneruje najokropniejsze abominacje...
  • Odpowiedz
@Soothsayer: a myślałem, że tylko ja tak mam. judasza nie mam, ale nie patrzę w nocy przez okna, ani w okna budynków obok których przechodzę. bo co jak ktoś będzie akurat stał
  • Odpowiedz
@Soothsayer ja kiedyś miałem taką surrealną scenkę,w domu rodzinnym na zadupiu robiłem mini imprezkę, większość ludzi zawijała koło 1-2 w nocy a jeden dobry kolega został tak do 5-6 rano. Lato było więc już widno, a, że to zadupie to praktycznie ruch zerowy na codzień a co dopiero w nocy/o poranku. Ubieramy buty, bo idę go do furtki odprowadzić (5 metrów na wprost od drzwi wejściowych do domu). Otwieram drzwi a pod
  • Odpowiedz
  • 8
@Soothsayer mam ostro #!$%@?ą sąsiadkę, rzuca mi pod drzwi spalone zapałki, często znajduję ich kilka/kilkanaście. Raz waliła mi w drzwi kijem i wyzywała od złodzieja prądu bo jej pralka nie działa xD Ogólnie słychać że po nocach kombinuje coś na korytarzu ale ogólnie mam na nią wywalone i idę spać. Raz spał u mnie kumpel, szedł sikać w nocy i zajrzał przez wizjer a ona tam właśnie stała pod drzwiami xD
  • Odpowiedz