Wpis z mikrobloga

zdarzyła wam się kiedyś taka creepy sytuacja, że wstaliście o 2 na szczocha i tak od niechcenia zajrzeliście przez judasza, a tam akurat ktoś stał pod waszymi drzwiami? xd
  • 68
  • Odpowiedz
@9Grzesiek_:

ja ja leze do kibla to mijam okno z widokiem na moje pole i nieużytki porośnięte chaszczami i sie zawsze boje że tam cos będzie stało jakiś #!$%@? rake czy inna abominacja XDDD


Masz 14 lat?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Ja miałem coś w ten deseń gdy kiedyś podczas maratonu gier poszedłem siku a tu ktoś o 2 w nocy łapał za klamkę i sprawdzał czy zamknięte po czym widziałem przez judasza że poszedł sobie dalej…
  • Odpowiedz
  • 14
@Soothsayer właściwie to nie mi się znajoma pewnej nocy obudziła się z pilną chęcią zapalenia papierosa.
Puszka do łazienki za kurzyć i wracając usłyszała jakiś dźwięk jakby westchnienie. Popatrzyła w Judasza i zobaczyła taką #!$%@?ętą sąsiadkę (baba lvl 80) pod swoimi drzwiami.
  • Odpowiedz
@Srasklacz: Ja mam 35, a jak mojam w nocy wyjście do ogródka to chociaż się nie boję i wiem, że to się nie zdarzy, to mój mózg zawsse tworxy tego typu obrazek/obawę i muszę spojrzeć w tamtà stronę. Zawsze.
  • Odpowiedz