Wpis z mikrobloga

@GlenGlen12: bo tacy ludzie nie mają wiele. Mają prawictwo, dobre stopnie, brak doświadczenia z imprezami czy używkami. Dlatego starają się przekonać wszystkich dookoła, że to ma jakieś znaczenie by móc tym podnieść swoją wartość. Do tego dochodzi lis i winogrona czyli próba obrzydzenia sobie tego czego nie można mieć. Dlatego prawiczki najgłośniej oburzają się na "rozwiązły" tryb życia a osoby których nikt nie zaprasza na imprezy najgłośniej obrażają imprezowiczów.
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju: To co napisałeś to jest sama i to piękna prawda. Sam lałem na edukację, ale nie na tyle, żeby nie zdawać. Miałem szczęście, bo matematyka nie miałem za fajnego, ale mnie przepuścił (brakowało mi... 0.02 do dwói na świadectwie xd). I tak czy srak, ukręciłem 42 albo 44%.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Rozszerzenie akurat nie jest na zdanie, a podstawy nie zdać to kompletna kompromitacja xD Ma się wzory, zadania się powtarzają. Nie wiem jak teraz, jak ja zdawałam to pewniakiem było jakieś zadanie z prawdopodobieństwa, układ równań lub nierówności z deltą, czasem jakieś proste zadanie typu pociąg A jedzie z prędkością X, a pociąg B z prędkością Y i kiedy się spotkają. Już matura z polskiego trudniejsza, bo do dziś nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlenGlen12: Jeśli ktoś nie jest w stanie zdać matury podstawowej z matematyki to wskazuje to na możliwość poważnych problemów w funkcjonowaniu w życiu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlenGlen12: 100 z rozszerzenia to jak tylko nie jest piwniczakiem, to idzie na jakiś turbokierunek na pw czy inną budowę rakiet.
Zaś mniej niż 30 z podstawy to kurna miotła do łapy i zamiatać ulice, bo nawet szpadel wymaga więcej umiejętności xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GlenGlen12: tak, każdy co mw dobry wynik z rozszerzonej to gruby knur.

Mmm, moje ego eksploduje, twk bardzo boisz sie ludzi myslacych ze musisz ich sobie wyobrazax w ten sposov
  • Odpowiedz
@ukradlem_ksiezyc: no oczywiście, że tak. Społeczeństwo z samymi sebastianami będzie miało się świetnie tak jak przez dziesiątki tysięcy lat. Społeczeństwo samych lekarzy upadnie za 20. To praca fizyczna jest niezbędna by wszystko działało.
  • Odpowiedz