Wpis z mikrobloga

Hej,

los chciał, że rozbolał mnie ząb. Na domiar złego jestem na wakacjach w Słonecznym Brzegu... Stąd dwa pytania:

1) czy ktoś wie, czy standardowe ubezpieczenie obejmuje leczenie stomatologiczne, a jeśli tak, to jak to ogarnąć papierologicznie?

2) czy ktoś ma doświadczenie z leczeniem zębów w Słonecznym Brzegu i mógłby polecić któregoś ze stomatologów?

Będę wdzięczny za pomoc.

#bulgaria #slonecznybrzeg #ubezpieczenia #wakacje
  • 11
czy ktoś wie, czy standardowe ubezpieczenie obejmuje leczenie stomatologiczne, a jeśli tak, to jak to ogarnąć papierologicznie?


@paluch_: Zazwyczaj zabiegi stomatologiczne nie są objęte zakresem polis podróżnych. Ba, polisy zakupione przez biura turystyczne mają jeszcze udział własny, co często powoduje, że za wizytę lekarza trzeba sobie i tak samemu zapłacić :D
Sprawdź OWU swojej polisy lub dopytaj pośrednika, u którego ją wykupiłeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paluch_: Dlatego wyrabia się kartę EKUZ i w wielu wypadkach masz świadczenia za darmo ( ale też niestety nie wszystko jest objęte) Jak nie zostało dużo urlopu i nie boli strasznie to spróbuj z tymi goździkami i prochami przeciwbólowymi, może minie i doczekasz do powrotu. Ostatecznie idź zwyczajnie do dentysty, wystarczy że rozwierci i założy tymczasowy opatrunek. Boleć prawdopodobnie przestanie, nie będzie kosmicznie drogo a dokończysz już w kraju.
No to mały upload. Okazało się, że na miejscu jest polski dentysta. Zrobił, co miał zrobić (ząb na szczęście się ostał), a do tego ubezpieczenie obejmowało leczenie do 1000 zł, więc nic mnie to nie kosztowało. Dzięki za odzew