Wpis z mikrobloga

#zalesie i troche #chwalesie xD #pracait #pracbaza #chcepogadac #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #pracbaza

Kurde teraz sobie siedze na balkonie popijajac winko i naszly mnie mysli ze w przeciagu paru miesiecy tyle sie w moim zyciu zmienilo na dobre. W ogromnej mierze z wyniku moich intencji i dzialan.

- zmieniłam prace na lepsza gdzie jestem doceniana i jest przyjazne i normalne środowisko
- przede wszystkim odzyskałam wiarę w siebie po beznadziejnej współpracy w poprzedniej firmie
- zwiększyłam zarobki x2
- nadpłaciłam kredyt w 1/4
- ukończyłam cele zawodowe które sobie wyznaczyłam w poprzednim roku - kursy i certyfikaty

Najwieksza satysfakcja jest jednak z tego ze jak spotkałam przemądrzałych współpracowników w pracy to walnęłam papierami bo nie szło wytrzymać w takiej atmosferze, a towarzystwo cale takie było od szeregowych pracownikow po szefostwo. Trochę jednak żałuje ze nie zrobiłam tego w 2 tyg pracy tam ale i tak były zdziwienia.
  • 33
@Igbt: oczywiście ze tak. W sumie wpis nie miał tak zabrzmieć ale przede wszystkim wjechał mi przełożony na poczucie wartości. Bardzo podupadłam na tym psychicznie i głównie się cieszę ze jednak potrafiłam rzucić ta prace i powiedzieć co mi się nie podoba i postawić na swoim. Swoje cele osiągnęłam i znalazłam miejsce dla siebie :)