Wpis z mikrobloga

Bardzo polecam tę pozycję wszystkim wykopowiczom. Otwierająca oczy opowieść Kasi z Bali o poszukiwaniu miłości w tropikach. Niesamowita książka o wolności i orientalnych relacjach, w której znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania m.in.:
- Jakich tinderowych sztuczek używa polska dziewczyna by uwieść Balijskiego serfera?
- Dlaczego EGZOTYCZNY BANAN jest lepszy od POLSKIEGO KARTOFLA?
Zanurz się w lekturze! Gorąco polecam.

#zwiazki #ksiazki #przyroda #rozowepaski #bali
Pobierz Vedar - Bardzo polecam tę pozycję wszystkim wykopowiczom. Otwierająca oczy opowieść K...
źródło: comment_1657961268INq2WnynlV5Txsg80q9BGd.jpg
  • 29
@AAAAAPsik: W ogóle skąd u ludzi tak mocne oczekiwanie, że pukanie musi być spektakularne? Prawie nikt np. nie marzy o spektakularnej kupie (cokolwiek miałoby to znaczyć). Niby oczekujemy dobrego jedzenia i snu ale to raczej staje się marzeniem, gdy tego nie mamy, mało kto ma nierealne oczekiwania w tym zakresie. Natomiast spektakularny seks to coś enigmatycznego, nikt nie wie czym tak naprawdę jest ale wszyscy go chcą.
@r4do5: chyba nie zrozumiałeś co miałem na mysli, spektakularne to znaczy ze w ksiązce moze byc np napisane że to był przystojny super chad surfer gdy naprawde to był kierowca wózka widłowego o gorszej aparacji, chodzi mi o to ze mogła wiele "faktów " tak mocno podkręcic na potrzeby sprzedaży książki że przestałybyć faktami.

pukanie nie musi byc spektakularne ale ja mówię w kontekscie makretingowym tego produktu
@Vedar: Przyjacielu, ta cała Kasia nie sra się z Balijczykami, tubylcami bo oni są kurduplami, tylko z innymi turystami odwiedzającymi Bali, z ameryczki czy innej Australii, jej #!$%@? jest otwarta na wszystkie czaderskie #!$%@? prócz tych polskich, ale przyznaje się ze w Polsce czeka na nią #!$%@? czada, ale generalnie unika związków z Polakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasia jest mocno zaburzona, za fasadą rajskich plaż i
@Vedar: jak bardzo zwiększyło się dzięki temu twoje powodzenie u polek?

Dlaczego EGZOTYCZNY BANAN jest lepszy od POLSKIEGO KARTOFLA?


Przecież to oczywiste, że polacy są najgorszymi facetami na świcie. Biedni, śmierdzący, nie nadający się do niczego.