Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie jakis sposob jak znalezc kontakt bezposrednio do wlasciciela mieszkania ktore jest wystawione na sprzedaz przez posrednika? Otoz znalazlem mieszkanie ale z tego co wiem posrednik bierze nie mniej niz 3% i tak sie zastanawialem czy jest jakis sposob aby znalezc kontakt bezposrednio do wlasciciela zeby ominac krwiopijce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #mieszkanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dc3fe0f242eefd0a1cb5c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12
WybitnyMarzyciel:
@OP: często zdarza, że pośrednik "wepchał się" właścicielowi mieszkania np. skopiował zdjęcia z jego ogłoszenia i za jego zgodą (a czasami bez) oferuje to mieszkanie wtedy szukasz podobnych zdjęć i ogłoszenia bezpośrednio od właściciela. Zawsze może tez iść obejrzeć mieszkanie ktoś inny niż będzie kupował, pozna adres a może tez właściciela którego może poprosić o nr telefonu. Inna sprawa jeśli właściciel podpisał umowę na wyłączność wtedy i tak zapłaci
@AnonimoweMirkoWyznania: mi udało się poprzez skontaktowanie się ze spółdzielnią i powiedziałem im, że wiem, że ten lokal jest na sprzedaż i zostawiam tutaj numer kontaktowy do siebie z prośbą o przekazanie go właścicielowi i jeśli będzie zainteresowany, to oddzwoni do mnie. Nastepnego dnia miałem telefon od własciciela bezpośredni.

Możesz próbować też z:
- wrzuceniem listu do skrzynki
- nadanie poleconego do rąk własnych na adres lokalu
- poprosić sąsiadów o to,
@AnonimoweMirkoWyznania: po widoku z okien oceń który to blok/klatka i wrzuć do skrzynek listy albo daj ogłoszenie na tablicy ogłoszeń

natomiast z doświadczenia powiem, że raczej nikt ci nie sprzeda o te 3% mniej niż przez cene pośrednika, raczej będzie chciał tyle samo lub symboliczne 1% mniej
@odi: czy to coś daje? w sensie pośrednik pokazywał mi mieszkanie i dał namiar do właścicielki, ale z tego co mówiła, podpisała z pośrednikiem umowę i każdy z nas musiałby przy zakupie zapłacić po 6 tysięcy