Wpis z mikrobloga

ZACZNIJCIE PROWADZIĆ TE SWOJE ZASRANE PSY NA SMYCZY.

Boże. W tym kraju zawsze musi dojść do tragedii, inaczej powie ci taka, że przecież nic się nie stało!

To nic, że mój pies znowu nie będzie umiał przejść obok innego, i to nic, że prawie mi go zagryzł.

#gdynia #sopot #trojmiasto #psy
  • 104
  • Odpowiedz
@kryzystworczy:
Agresywne psy - obowiązkowo na smyczy / do psiego piekła.

Milusie fajniusie pieski - na wolności.

Nie wrzucajmy wszystkie psy do jednego worka tylko dlatego, że jakieś pajace wychowali je w agresji. Co prawda, psy czasami mają krzywe fazy i atakują z dupy, ale zazwyczaj to wina właściciela.
  • Odpowiedz
@kryzystworczy: @Sl_w_k_1: Nie wiem, jaki uraz macie do psów, ale ja od małolata przybijam z nimi pione. Nawet zimą, jak wracałem z podstawówki, spotykałem wielkiego sk##wiela bez smyczy - bałem sie, ale przechodził obok mnie i szedł dalej. Idziecie sobie, ciemno, żadnego światła i widzicie takiego dużego puszka idącego w waszą strone xD

Mnie tam nigdy nic złego nie zrobiły, dlatego mam takie, a nie inne poglądy. Ktoś ucierpiał, ktś
  • Odpowiedz
każdy uważa swojego za milusiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kryzystworczy: heheszki heheszkami, ale mi nigdy nic złego nie zrobiły. Inni to na sam widok psa bez smyczy #!$%@? czołgiem, ale ja tak na szczęście nie mam, a nawet jeśli jeden puszek by zaatakował, to źle by skończył xD

Pies ma tylko szczękę, człowiek ręce oraz nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: może źle się wyraziłem, ale do piesków nic nie mam. Mój wpis jest wyrazem złości na ich głupich właścicieli, którzy po niebezpiecznej sytuacji, zamiast grzecznie przeprosić, to jeszcze mówią że przecież nic się nie stało. Mam dość tych tępych ludzi.
  • Odpowiedz
po tym zdaniu wiadomo że trolujesz


@Morgoth143: ahha, czyli każdy jest tą bezbronna nastolatką? Napisałem coś wyżej o wychowaniu psa przez właścicieli. Te psy były w schronisku i uj wie, kto i jak je wychował/wytresował. Tacy jak Ty, wyciągają tego typu filmiki jako As w rękawie, za każdym razem.

OOOO Zobacz, pitbull zmasakrował!! Zobacz co ten puszek zrobił z tą osobą!!!

Jeśli chodzi o takie masakry to w 99% zawsze jest
  • Odpowiedz
Mój wpis jest wyrazem złości na ich głupich właścicieli, którzy po niebezpiecznej sytuacji, zamiast grzecznie przeprosić, to jeszcze mówią że przecież nic się nie stało.


@kryzystworczy: Rozumiem i trzymam twoją stronę miras.
  • Odpowiedz
@Morgoth143: Jak jesteś 40 - kilowym chłopem, to taki pies cie zje ( tak, jak to sie stało z ta dziewczyną). Tak jak napisałem - pies ma tylko szczękę, a ty ręce i nogi. W ostateczności możesz dać sie ugryźć w przed ramie/nogę i napi##dalać bydlaka ( masz w cholere możliwości: oczy, jądra, nos - do koloru, do wyboru.. Nie wiem jak Ty, ale ja w czasie wk#rwienia nie odczuwam bólu
  • Odpowiedz
@Gorbovsky: Rozumiem cie wariacie, ale nie tak agresywnie.

Mam to samo co Ty, ale nie atakowanie innych psów, a używanie takich filmików jak vegeta do rozpowszechniania nienawiści do psów. Bo każdy pies odgryzie pół twarzy, tak jak tej dziewczynie...
  • Odpowiedz
@kryzystworczy: smyczy? Ja znowu musiałem #!$%@?ć jakiemuś sierściuchowi w głupi łeb bo stara glizda ma ważniejsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się swoim psem. Za chodzenie w przestrzeni publicznej bez kagańca powinny być mandaty po 1k pln albo zastrzyk usypiający za niesprowokowany atak.
  • Odpowiedz