Wpis z mikrobloga

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko...

źródło: comment_1659473642IR4gzgiSWtYW451uXCfE7U.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: dla mnie to całe PUA to zawsze była jakaś totalna abstrakcja. Nigdy nie chciało mi się wierzyć w to, że ktoś to łyka. Przecież nawet zakładając że wyrwie laskę na te krindżiwe techniki co tam pokazali to przecież w codziennym życiu kto go nauczy jak postępować z kobitą? Swoją drogą jakim trzeba być prymitywem żeby żerować na takich cwanych technikach. To jest dobre do wyrywania na jedną noc. M.in. Dzięki
  • Odpowiedz
to przecież w codziennym życiu kto go nauczy jak postępować z kobitą?


@skarpetien: i to jest dobre pytanie do @jah00 @eldzej_10 oraz @LatajacyJe

Bo ja też nigdy nie wiem skąd gość, który wyuczy się na blache udawanie alpha przez 15 minut rozmowy ma potem udawać alpha całe życie. Całe życie w ciele yorka udając oskarka Niemieckiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
P.....c - > to przecież w codziennym życiu kto go nauczy jak postępować z kobitą?

...

źródło: comment_1659475605NxZM1P0dCrpUhdY0Jo8Soh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: kwintesencja pua, czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć, że na normicką mordę da się coś wyrwać i gdy taki ananas coś ogarnie, to nadal na ten swój przeciętny wygląd, a nie na jakieś #!$%@? o szopenie? najwidoczniej dla niektórych jest to nie do pojęcia
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: no to szkoda ze nie dałeś ostatnich wpisów, tylko te które ci pasowały.

Tak jak pisałem wyżej, mam dość wykorzystywania mnie, więc nie odpuszczę. Prawnika mam ugadanego i na pewno pójdzie z orzeczeniem o jej winie, mieszkania jej nie zostawię i dla pewności zrobię testy dna.

Co do samej sytuacji zdrada jakich wiele, koniec końców postąpił prawidłowo.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: PUAzjebów powinno się wysyłać na przymusową terapię albo chociaż orzekać stopień niepełnosprawności umysłowej. Najbardziej #!$%@? mnie teoria z zachowywaniem się jak ten mityczny samiec alfa i udawanie pewności siebie. Nie staniesz się alfą jeśli będziesz go naśladować. Alfą się albo rodzisz, albo nie i nawet jeśli będziesz stwarzać pozory to wewnętrzny beciak nigdy z ciebie nie wyjdzie. Pokaż mi w stadzie małpę beta, która zgrywa alfę i próbuje dominować -
  • Odpowiedz
Bo ja też nigdy nie wiem skąd gość, który wyuczy się na blache udawanie alpha przez 15 minut rozmowy ma potem udawać alpha całe życie.


@Pozytywny_gosc: Otóż to.

Przecież nawet zakładając że wyrwie laskę na te krindżiwe techniki co tam pokazali to przecież w codziennym życiu kto go nauczy jak postępować z kobitą?


@skarpetien: PUA odpowiada na wszystkie pytania.

No już pisałem o tym. Techniki są do nauki. Nauka jest
  • Odpowiedz
PUAzjebów powinno się wysyłać na przymusową terapię albo chociaż orzekać stopień niepełnosprawności umysłowej.


@Fekalny_okuratnik: No proszę bardzo blackpillowy przegryw wspomina coś o terapii xD

Jestem redpillowcem i nie mam żadnej niepełnosprawność umysłowej. To właśnie wśród przegrywów znalazłoby się trochę ludzi z orzeczeniem o autyzmie.

Najbardziej #!$%@? mnie teoria z zachowywaniem się jak ten mityczny samiec alfa i udawanie pewności siebie. Nie staniesz się alfą jeśli będziesz go naśladować. Alfą się albo
  • Odpowiedz
@gnomol: może po 5 latach stosowania PUA zachodzą jakieś zmiany w DNA i taki puas mutuje, rośnie fizycznie i pod wpływem regulek dostaje lepsze geny?

Kobiety przeciez tak samo jak zwierzęta oceniają po fizyczności, a nie po nastawieniu i charakterze. Lwica wybiera największego, najsilniejszego lwa, a nie tego mniejszego, który nauczył się najbardziej męsko ryczeć i drapać. Takie same zasady obowiązują na rynku matrymonialnym. Wygląd. Geny

Ale w takim razie wystarczyłoby
  • Odpowiedz
Bo ja też nigdy nie wiem skąd gość, który wyuczy się na blache udawanie alpha przez 15 minut rozmowy ma potem udawać alpha całe życie. Całe życie w ciele yorka udając oskarka Niemieckiego


@Pozytywny_gosc: A słuchaj różnych umiejętności w życiu też się nauczyłeś przez 15 minut? w 15 minut to się można nauczyć co najwyżej obsługi sprzętu AGD a nie czegoś co ma być wewnętrzną zmianą. Na to potrzeba wiele miesięcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gnomol: no spoko tylko co ma wspólnego z tym tematem? OP zrobil wpis tylko dlatego że typ wspomniał o jakieś książce w swoim wpisie? Chyba ważne jest sama zdrada i to jak na koniec jednak postąpił, a nie jakieś glupie dywagacje o samcu alpha xDDD
  • Odpowiedz