Wpis z mikrobloga

Jakie to zabawne, że wszyscy, którzy mnie wyzywali i wyśmiewali, gdy od dwóch lat tu pisałem, że będą spadki na nieruchach teraz zapadli się pod ziemię.

Jakie to piękne w naturze ludzkiej, że gdy masz rację to zawsze wszyscy są przeciw Tobie, atakują Cię, ośmieszają i deprecjonują, a jak już okazało się, że miałeś rację to nikt nie przyzna Ci się do winy.

Miały być tylko wzrosty, jeszcze silniejsze niż w zeszłym roku. Tak pisaliście. I co? Gdzie jesteście? Przy obecnej inflacji to już nominalny spadek to kilka, a realny to kilkadziesiąt procent.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #pieniadze #inwestowanie #inwestycje #ekonomia #gospodarka #kredythipoteczny #finanse
  • 44
Może i wzrosło o 30-40% odkąd zacząłeś pisać o spadkach,


@Kiedysbedeczerwonka: kolego, weź mi podrzuć może jakieś dane, które to potwierdzą, że w 1 rok wzrosło o tyle, wiesz te dane są już dostępne, najlepiej od NBP, i patrzymyyyyyyy i wiesz co? Nigdzie takich wzrostów nie było ;)

Przekłamujesz w drugą stronę ;)

Ynfluencer od max roku pisze o tym, że spadnie, ale tak naprawdę to widziałem go tutaj max kilka
@Ynfluencer: napisał

od dwóch lat tu pisałem,


@haha123:

że w 1 rok wzrosło o tyle


Znowu coś sobie dopowiadasz, szkoda z Tobą dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°) już cały tag kilkukrotnie się poznał na Tobie, że wymyślasz sobie jakieś teksty i na siłę próbujesz wszystkim udowdonić swoje zmyślone tezy, tak jak niedawno @KakaowyTaboret zaczepiałeś i innych wrzucając jakieś wymysły o mnie XD