Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpadłem w błędne koło zmiany pracy. Od 2019 dwukrotnie zmieniałem pracę, w każdej staż pracy wyniósł ok 1,5 roku. Niestety obie okazały się być mega stresującą klepaniną w której się nie rozwijam,a cały czas robię nadgodziny(finanse ssc here). Chciałbym zmienić branżę i zacząć od nowa, rozważam nawet składanie CV w branży HR-y. Ale boję się, że znowu źle trafię i będę niezadowolony. Teraz praca bardzo męczy mnie psychicznie, myślę o niej nawet jak mam wolne. Jak wyjść z takiego zaklętego kręgu? #korposwiat #ssc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ea9cf9902e4bb3fe86994f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie, ale trzeba być gotowym na zjazd z wynagrodzenia, co mi na przykład w rozważaniach niechętnie przychodzi. Sam od 2 lat jestem na karuzeli ssc i podwoilem swoje zarobki w porównaniu do tego, co miałem przed.

Nic nie poradzisz, że klepanina i tempo jest czasami mordercze. Nie można się zanadto przejmować i grunt, że w miarę płacą jak na polskie warunki.