Wpis z mikrobloga

Byłem w sobotę na weselu z koleżanką z pracy. Ogólnie od początku nie chciałem iść i mówiłem jej, że nie lubię pić, tańczyć, ani rozmawiać z napitymi boomerami xD. Powiedziała, że to nie problem i w końcu się zgodziłem.

Poszliśmy na te wesele i tak jak zapowiedziałem nie piłem, nie tańczyłem a jak jakiś Janusz się do mnie odzywał z jakimiś prostackimi tekstami albo żartami to nie mu nie odpowiadałem. ¯\(ツ)_/¯

Po niecałych dwóch godzinach już widziałem, że coś nie dobry ma humor ta koleżanka. Około północy powiedziała, że się źle czuje i poprosiła, żebyśmy pojechali do domu. Tak zrobiliśmy.

Dzisiaj w pracy mówię jej: "cześć", a ona odwraca się na pięcie i nic nie mówi. ¯\
(ツ)_/¯

#wesele #slub #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #alkohol #taniec #praca #pracbaza
  • 64
I żeby nie było - op tematu to też debil z kijem w dupie - ale ona mocno ynteligentna - mówi jej że jest "zyebem" a ona myśli że nie wiem? łaska pana spłynie na opa i będzie dynaminą co ją wyrucha XD

HAHAH cyrki jezusku, cyrki XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@derton778:

Zabawne komentarze, głównie spruta do nieistniejącego faceta z baita.

Zrób za jakiś czas tego baita, tylko zamień faceta z kobietą. Ciekawe czy białorycerzyki i feministki sprują się do kobiety, czy jednak facet ponownie będzie tym złym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@derton778: Po chvj tam szedłeś w takim razie? To wesele a nie pogrzeb że siedzisz na dupie i zamulasz pałe

Można było rozwiązać to tak: dziękuję za propozycję, ale nie lubię takich imprez. Unikam alkoholu i nie lubię tańczyć

Mały protip : można się dobrze bawić nie pijąc alkoholu / nie upijając się
p0lka: Ej mirek chodź ze mną na wesele, będzie fajnie, super zabawa
Mirek: Nie no co ty, wesela nie są dla mnie, nie będę się dobrze bawił i jeszcze zepsuję ci imprezę
p0lka: No przestań, zupełnie mi to nie przeszkadza.
Mirek: No ok.

Tymczasen na weselu
Mirek - nie bawi się dobrze, psuje imprezę
p0lka - pic rel

I jeszcze ktoś śmie śmieć czepiać się OPa, no niesamowite po prostu xDD
PawlaczBorzy - p0lka: Ej mirek chodź ze mną na wesele, będzie fajnie, super zabawa
Mi...

źródło: comment_1659983581rxYB1T6cBcYaqME9beZ9RB.jpg

Pobierz
Czyli robiłeś za gbura na weselu. Rzeczywiście dziwne, że koleżanka po tym jak nasłuchała się od rodziny, że jesteś drętwym dzbanem bez poczucia humoru i nie potrafiącym się bawić, unika Cię i ma cię w dupie.


@Mathas: Przecież op jej powiedział, że Ogólnie od początku nie chciałem iść i mówiłem jej, że nie lubię pić, tańczyć, ani rozmawiać z napitymi boomerami xD. Powiedziała, że to nie problem i w końcu się
@derton778: raz bylem na weselu, byłem jak op tylko że to było wesele członka rodziny i przynajmniej nie brałem nikogo ze sobą. Ja piehdohe 95% ludzi nawet nie znasz, 70% to boomerzy nie wiesz co masz ze sobą zrobić wszyscy piją i hehe napij się z nami albo idź tańczyć z najebusami. Poszedłem bo byłem proszony przez rodzinę ale po tym weselu sobie powiedziałem że nigdy więcej, przez lata mi się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: #!$%@?łeś po prostu mega sprawę. Pić nikt nie powinien zmuszać ale wesele jest od zabawy i tańców, no i zjedzenia dobrego jedzenia
( ͡° ͜ʖ ͡°) koleżanka cię podrywała!!!
Czyli robiłeś za gbura na weselu. Rzeczywiście dziwne, że koleżanka po tym jak nasłuchała się od rodziny, że jesteś drętwym dzbanem bez poczucia humoru i nie potrafiącym się bawić, unika Cię i ma cię w dupie.


@Mathas: no fajnie, że robisz z niego "złego", ale kobieta sama sobie jest winna, skoro uczciwie ją ostrzegł, jakie ma podejście do takiej "zabawy".