Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopaliskasz: no bo gościu on tak chciał i #!$%@? ci do tego, a jak zwrócisz uwagę, to się Polacy robacy obsrajo, bo hurr durr kradno mojo wolnoźdź.
A prawda jest taka, że polak bez chomąta durnieje.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Mam takiego slk, mojego rdza nie chrupi jakoś znacząco. Zajebisty wóz, lepszy od przehypowanej mx5. A przy okazji tańszy. I bezpieczniejszy. Mój ma 2,3 kompresor jest z 1997 roku i ma 193 konie. I jest zielony z zielonym środkiem. Bardzo lubię nim jeżdizć. ;-)
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz Klapa w tym Mercedesie nie jest przystosowana do szerokiej tablicy. Jakby była to by miała wypustki szeroko z lewej i prawej. Tutaj ich nie ma więc wypustki są bardziej na środku pod wąską tablicę. Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam
  • Odpowiedz
od przyszłego roku mają być zdjęcia przy przegladach okresowych, więc może wtedy niech nie podbijają przeglądów i z głowy.


@portas91: O jakie zdjęcia chodzi? Diagnosta będzie robił zdjęcie i dołączał do historii samochodu, którą się sprawdza w internecie (chodzi mi o to, które obecnie funkcjonuje), czy o co chodzi?

Klapa w tym Mercedesie nie jest przystosowana do szerokiej tablicy. Jakby była to by miała wypustki szeroko z lewej i prawej. Tutaj
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: osoby wnioskujące o krótkie tablice to jedno, a drugie to jak zawsze #!$%@? przepisy zrobione na kolanie. Zamiast zrobić tablice dokładnie w wymiarze amerykańskich albo japońskich, to wymyślili krótkie i dodatkowo niższe. Jakby zrobili w "normalnym" wymiarze, to byłoby miejsce na więcej znaków i pula numerów mogłaby być ta sama. Ale nie, zróbmy lepiej! Jest masa autystycznych entuzjastów tablic rejestracyjnych (https://wptr.pl/ ) - można było zapytać ich o opinię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MostlyRenegade: bzdura, wg mnie wystarczyłaby dyrektywa nakazującą aby informację dot. wielkości pola na tablicę rejestracyjną weryfikować podczas pierwszego przeglądu przy imporcie i 95% przypadków gdzie taka tablica jest niesłusznie wydawana by zostało wyeliminowane. Pozostałe 5% to ludzie, którzy zmieniają klapę/blendę klapy na wersję USA na potrzeby przeglądu i ci którzy dają w łapę za odpowiednie zaświadczenie.
Ewentualnie jak chcesz krótka tablicę to opinia rzeczoznawcy na koszt właściciela pojazdu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MostlyRenegade: bzdurą jest to, że w Polsce rzekomo trzeba tony papierów aby zdyscyplinować społeczeństwo. Wystarczy weryfikacja na podstawowym etapie lub świadomość nieuniknionej kary w przypadku poświadczenia nieprawdy. System jest słaby i nikomu nic się z tym nie che robić. Podobnie jak z wywozem odpadów, w gminie zadeklarowałem zgodnie ze stanem faktycznym liczbę domowników (opłata uzależniona od liczby osób). Z ciekawości spytałem co jakbym zadeklarował tylko jedną osobę, czy ktoś to weryfikuje?
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Powinni za składanie fałszywych zeznań je*ać takie kary z tymi tablicami, że właściciele by się posrali. A potem płacz, że zabrakło tablic w danym mieście, bo sebix jeden z drugim musza poszpanować.
  • Odpowiedz