Wpis z mikrobloga

@Richard_Bachman: pszeniczna Wyborowa. Robiłem z ojcem testy terenowe i wypadła zdecydowanie lepiej niż te wszystkie drogie Bociany i Finlandie. Teoria sprawdziła się też w praktyce, ludzie na weselu pili jak złoto i nadupcyli się jak świnie. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aoss: piłem wódkę kilka razy w życiu, wszystkie ohydne i parzą w gardło, dziękuję, nie przekonasz mnie.
A na imprezie, gdzie ludzie tankują przez 10 godzin mógłbyś postawić o północy benzynę, i tak by pili
@Richard_Bachman: Radził bym coś z dozownikiem. Jak się towarzystwo popije to straty mniejsze przy polewaniu. Ja na swoim miałem Nemirofa Czarny ale jeśli zależy Ci na jakości to Amundsen tylko i wyłącznie. A stosunek jakości do ceny to zdecydowanie Stock. Bocian i Ogiński niedługo będą też pod Stockiem.
@Richard_Bachman: wreszcie moj temat. Stumbras ma ładna butelkę i to jego wartość, bo kłos ładnie się prezentuje, ale stumbras ziemniaczany dużo lepszy.
Bocian git, bo i ładnymi cena ok, ale zrobił się pospolity czyli mówiąc inaczej zaczęło siw go opłacać podrabiać wiec trzeba trafić dobre źródło.
Oginski/słowacki/mickiewicz jedna liga jeszcze nie premium ale i nie syf wiec bezpiecznie ale bez dozownika wiec umknie odpada bo stoły zalane jak po prysznicu. Polecam
@Richard_Bachman: osobiście kupiłem kilka na testy: Absolut, Baczewski (40zl/0.5l), Mickiewicz, Ogiński, Ostoya, Belveder (100zl/0.5, czysto referencyjnie bo nie dałbym tyle za pół litra), Bocian, Stumbras(ziemniak)

Wszystkie zimne jak #!$%@? -20C i skrajnie różne opinie znajomych. Jedyne Ostoya zawsze dostawałam opinie mocno pieprzowej, może dlatego że z pszenicy. #!$%@? go wie. IMO każda >25zl/0,5l będzie dobra. Nie słuchaj #!$%@?, że najlepsza wódka to z hurtowni albo ta co dopiero wyszła xDDDD
@Richard_Bachman
Oho widzę, że jesteś jedna z tych osób która się za bardzo przejmuje tym co ludzie powiedzą, nie odbierz tego jako przytyk.
A teraz po moim zbędnym 3grosze powiem Ci, że bierz ta która jest najtańsza i byle kelnerzy nie dali dupy i ją ciągle zimna podawali i tyle.