Wpis z mikrobloga

@Richard_Bachman: ja na swoim weselu, 4 lata temu, mialem finlandie i z tego co wiem, nikt. Ir narzekal. Teraz ide na wesele przyjaciela, gdzie bedzie stumbras ziemniaczany - podobno brak/maly kac na drugi dzien i nie zieroki w smaku. Sek w tym, ze z tego co slyszalem, coraz trudniej go dostac w hurtowniach w jakiejs dobrej cenie.
@Richard_Bachman wiesz co... taka ktora Ci pasuje do wystroju albo jakiekolwiek kryterium wybierzesz to bedzie git. Jedna kiedys byla dobra, druga sie skiepscila, po trzeciej Halinka i Zbyszek rzygali, na pewno nie dlatego ze sie #!$%@? salatki. Poki bedzie donoszona zimna to bedzie milo.
Rok temu w lokalnej hurtowno stumbras potato (zielona ladna butelka) schodzil paletami. Nikt nie narzekal, pasowalo do stolow
@Richard_Bachman moja siostra miała wesele w zeszłym listopadzie i zorganizowała grill, na którym testowaliśmy 6 różnych rodzajów wódki czystej. Była podawana zimna w #!$%@?ę i taka letnia, żeby miarodajny był to test.
Uczestnicy dostawali banie trunku, nie wiedziac co piją degustowali, następnie każdy zapisywał ocenę.
#!$%@? się zdrowo, ale finalnie i bezapelacyjnie wygrała wódka Bocian.

Co było pite: Bocian, Ogiński, Stumbras, Amundsen, Wataha oraz Biała Orlica.

Generalnie #!$%@? warty był to test,