Wpis z mikrobloga

Mirki czy wiecie może o co chodzi z nadpłatą kredytu w #millennium? Chcę nadpłacić podczas wakacji kredytowych i podczas wyboru "zachowaj okres kredytowania (obniżenie raty) kalkulator skraca mi okres o 33 raty?! Gdy wybiorę skrócenie okresu kredytowania skraca mi okres o 5 rat. WTF?! Coś im się #!$%@?ło czy jest coś o czym nie wiem?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kredythipoteczny #nieruchomosci
  • 8
@gryfik1989 najlepiej pytaj w banku. Wcale bym się nie zdziwił jak banki by same psuły tą funkcje na stronie bo jednak wakacje kredytowe im nie na rękę....
@nawri: tzn wygląda to na błąd i to z korzyścią dla mnie bo nadpłata o 1000zł obniża mi minialnie ratę i skraca okres o 33 raty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nawri: tzn wygląda to na błąd i to z korzyścią dla mnie bo nadpłata o 1000zł obniża mi minialnie ratę i skraca okres o 33 raty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gryfik1989: To prawdopodobnie błąd systemu, w rzeczywistości okres nie zostanie tak skrócony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gryfik1989 To na pewno błąd w apce. Mój harmonogram spłat totalnie zwariował po nadpłacie w czasie wakacji. Wydaje mi się że próbują to naprawić, bo harmonogram zmienił się w ciągu ostatnich 2 tyg, ale teraz jest nawet gorzej xd u mnie wygląda to tak że przedostatnia rata wynosi 900 zł, a ostatnia 178k (,) Nie przejmuję się tym, w końcu naprawią.