Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@Kryskamatyska:
Zależy co to za korpo. Ale u mnie zwykle na tyle autobusu zaczynają polewać już za pierwszym zakrętem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórzy po dojeździe na miejsce potrzebuja już paru godzin odpoczynku.
  • Odpowiedz
@vateras131: Jest jakaś lokalizacja autobusu, ale ja się pewnie doczołgam PKP z bezpośredniego połączenia.
W sumie trochę mnie to zastanawia, po co taka integracja, jak praca jest 100% zdalna i może się zobaczymy raz czy dwa w roku. xD
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: po takim wyjeździe na bank będzie parę zwolnień. Np za przystawianie się do lasek, za uwagi o gejach, kolorowych itd, rękoczyny lub agresję słowna.
Ja uważam że to poligon dla szefów, oni bacznie obserwują i robią notatki. Masz szansę zaistnieć, ale i wylecieć.
  • Odpowiedz
po takim wyjeździe na bank będzie parę zwolnień. Np za przystawianie się do lasek, za uwagi o gejach, kolorowych itd, rękoczyny lub agresję słowna.

Ja uważam że to poligon dla szefów, oni bacznie obserwują i robią notatki. Masz szansę zaistnieć, ale i wylecieć.


@buzzardpl: a to ciekawe, bo u mnie wyleciała laska, do której się przystawiali, a chłop co się przystawiał miał się bardzo dobrze. jak się zwalniał to go chcieli
  • Odpowiedz
@buzzardpl:

po takim wyjeździe na bank będzie parę zwolnień. Np za przystawianie się do lasek, za uwagi o gejach, kolorowych itd, rękoczyny lub agresję słowna.


e tam, u nas jest typ co na każdej imprezie się przystawia do lasek i chyba tylko raz dostał luja na otrzeźwienie.

@cagogsg:

weź gumy i maxigrę


najlepiej maxigrę tadalafil

@Kryskamatyska:
Chyba znasz trochę ludzi i możesz się podpytać jak to wyglądało kiedyś albo
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: rozcieńczaj sobie drinki jak nikt nie widzi, nie zapominaj, że jesteś w pracy, nie zapomnij, że to nie są twoi przyjaciele, zwłaszcza jak chcą to samo stanowisko co ty albo są przełożonymi. A jak jesteś atrakcyjny to jeszcze pamiętaj, że gdzie sie żyje i pracuje to się #!$%@? nie wojuje.

I nastaw sie, że ludzie to bydło i ochlejtusy i patola - nieważne ile lat mają i jakie stanowisko. Nie
  • Odpowiedz