Wpis z mikrobloga

@kopek: no tak, bo pierwszego dnia jesteś już tak zajebiście obeznany z firmą żeby dać Ci 3k na ręke a Ty będziesz za to siedział na mikro.
  • Odpowiedz
@wuju84: nie o to chodzi że chce od razu 3k na ręke, ale jestem młody i mam juz 4 lata doświadczenia zawodowego i czemu zawsze gdy znajdę nową pracę pracodawcy dają minimalną krajową? wiem ze jest kapitalizm i kazdy robi co chce
  • Odpowiedz
@kopek: Bo każda firma ma swój system pracy, wymagania itd itd Zanim wdrożysz się do nowej pracy minie z pół roku. Wiadomo każdy chce zarabiać więcej ale sam powiedz czy podejmując prace jesteś pełnowartościowym pracownikiem?
  • Odpowiedz
@mivus: nie zmieniam pracy jak rękawiczki, w ciągu 4 lat pracowałem w dwóch firmach a teraz zaczynam prace w trzeciej i przeraża mnie to ze w każdej praca od minimalnej ;/ a po kilku latach i tak za duzo to nie rośnie
  • Odpowiedz
@wuju84: jestem pełnowartościowym pracownikiem tylko czasami odnoszę wrażenie że ze swymi zdolnościami odwalam najczarniejszą pracę zamiast robić to co naprawde tak potrafie dobrze, ale nie bedę wydziwiał i podejmuje się każdej pracy bo pieniądze potrzebne
  • Odpowiedz