Wpis z mikrobloga

Adam wycisnął klientów /gości każąc płacić 2x za pizze za przegraną w szachy. Ten koleś wstydu nie ma. Po pierwsze są to klienci i tak się ludzi nie traktuje, bo to nie twoi koledzy nieroby, po drugie specjalnie jechali przynajmniej 300 km do tego łysego grubasa albo cały wyjazd do Kambodży zaplanowali pod niego, a idiota wylysialy jeszcze ograł ich w szachy i skasował pizze za podwojoną cenę. Ja bym na jego miejscu chociaż raz ich poczestował za darmo, nie dość że przyjechali do jego oddalonej od cywilizacji speluny, zamawiają u niego kilka razy dziennie wątpliwej jakości zarcie, towarzyszą mu a na dodatek dają kontent na kanał. Ten facet jest opóźniony emocjonalnie, nie ma w nim przyzwoitości i życzliwości. Jak #!$%@? liczysz na zysk to weź się do roboty baranie. Żałosny jesteś cwelu.
#raportzpanstwasrodka
  • 8
@Miskagnoju: czekaj, czy Ty próbujesz mnie przekonać, że jakiś randomowy Janusz z Basią z Elbląga polecieli sobie do Azji, będąc w Starbucks znaleźli na Tripadvisor polecaną przez setki hipsterów z Norwegii czy Nowej Zelandii polska knajpę przy zakładzie utylizacji zwłok i jechałi wmachaj ile kilometrów, żeby zjeść narodową kiełbasę i pizzę a la mazuryr? Ale pech chciał, że właściciel chciał oskubać nieświadomych backpackersow, którzy mówią dzień dobry nawet LGBT+? Może...

Z
@Miskagnoju: napisałem jeden komentarz, potem drugi, teraz piszę trzeci a potem może jeszcze kolejny. Chcesz być jak Machaj i ciąć wszystko co jest nie po linii partii?

Ci ludzie będą lajkować jego wysrywy nawet jak weźmie na nich chwilówki i zniknie. Na melinie nie pojawiają się przypadkowe osoby.

PS sprzedaż z marżą to podstawa ekonomii, nie ważne czy robi to patologia z Kambodży czy Apple czy Polmos czy cokolwiek innego prywatnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sefton: masz rację, to są widzowie tego uniwersum więc (chyba) liczą się z tym jak on ich pokaże na kamerze

Tutaj jedna akcja
https://youtu.be/FHblMpoMHA4?t=450

A w odcinku o bankructwie mówi wprost że jechał nawalony bez światła i w nocy

Druga sprawa to kontent creator więc będzie ustawiał jak jak w szachach, w złym czy dobrym świetle ważne aby była akcja, klikanie i aferki

Jaki artysta taki fan
@Sefton: domyślam się, że jego fani mogą być głupi i naiwni, niektórzy odlepieni od społeczeństwa, jak pan major (tych mi nie szkoda) , ale nie można zakładać, że będą mu wierni cokolwiek nie #!$%@?, bo różni się ludzie, niektórzy mogą przymknąć oko na jego pijaństwo i lenistwo, ale to nie powód by ich źle traktować,tym bardziej gosci/, klientów, którzy dają korzyści i przyjechali z dobrej woli, wręcz normalnym zachowaniem jest okazanie