Wpis z mikrobloga

Pomyślałem, że wezmę sobie L4, w #pracbaza, bo coś mnie wzięło i mam katar i inne takie.

No ale potem złapałem za kalkulator ile to będzie mnie kosztowało i stwierdziłem, że mnie nie stać.

#!$%@? przez podwyżki w ciągu ostatnich 12 miesięcy moje średnie wynagrodzenie będzie dużo niższe niż obecnie.

Od tego się odejmuje składki i to podzielić na 30 a nie na 22 czyli tyle ile dni we Wrześniu i od tego dopiero 80%.

Wyszło mi dziennie 100zł brutto mniej niż #!$%@? realnie zarabiam xD Wynagrodzenie L4 to wałek.

Przecież kogo na to #!$%@? stać? #!$%@? niech chorują w biurze. Mnie na to nie stać.

#boldupy #gorzkiezale #oswiadczenie #pieniadze
  • 45
@ChickenDriver: #!$%@? obrzydliwy jestes XDDD niewolniczek zarażający innych. Jak komus matka przez covida odkituje to mam nadzieje, ze zidentyfikuje cie jako zrodlo zarazy i skonczysz na przymusowym L4 na dłuuugi czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak na poważnie już, rozumiem nie chodzic na L4 kiedy ktos ma naprawde napiety budżet, #!$%@? za najnizsza krajowa itd. No ale ty zarabiasz pewnie z minimum 6-7k, to spokojnie powinno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ulyssos:

Ale tak na poważnie już, rozumiem nie chodzic na L4 kiedy ktos ma naprawde napiety budżet, #!$%@? za najnizsza krajowa itd. No ale ty zarabiasz pewnie z minimum 6-7k, to spokojnie powinno starczyc na miesieczne utrzymanie sie nawet z L4?

O jaki świętojebliwy xDDDDD

CZYLI JAK JESTEŚ PROLEM ZA MINIMALNĄ TO W PORZĄDKU MOŻESZ PRZYŁAZIĆ CHORY.

ALE JAK CIE STOĆ BOGOLU TO JUŻ WON I NIE ZARABIAJ XD

To umiłowanie
@emesc: @Jarasznikos: Firma nigdy nie zapewniała narzędzia w formie laptopa. W czasach kowida pracowaliśmy na swoich prywatnych laptopach przez VPN a teraz ze względów bezpieczeństwa odłączono tę opcję i na zdalnym mogą być tylko osoby z latopami.

A takich w firmie jest... 5 na 20 pracowników biura. W 2019 było to 2 ^^ Imponujace tempo.

Ale w firmie mam dobrego PC i dwa monitory ^^ więc jest pro.

@Ulyssos:
Pobierz
źródło: comment_16635029867ZzO97MgllQQoAglsydT4F.jpg