Wpis z mikrobloga

SIema, kupiłem sobie ostatnio trenażer tacxa i zacząłem jeździć na zwifcie ale tak naprawdę chciałbym ten czas jesień/zima przeznaczyć na wzrost formy, a nie jeżdżenie sobie i zwiedzanie. Który treningi polecicie bo widzę że dużo ich jest... Ktoś tutaj pisał i chwalił "build me up". Faktycznie dobry? Dzięki za pomoc

#szosa #rower #zwift
  • 9
@amistalova Dla amatora Build me Up jest mega spoko zwłaszcza jeśli trzymasz się instrukcji na ekranie. W sumie też się zastanawiam i kusi mnie Active offseason. Rok temu robiłem Gran Rondo i Fondo, no i było słabo głównie przez brak restrykcji dla kadencji.
Na ten moment robię sobie na spokojnie Zwift Academy, których zaletą są jazdy grupowe, ale same treningi nie dają jakoś mocno w dupsko.
Ktoś tutaj pisał i chwalił "build me up".

@amistalova: mi pomógł w poprawie kadencji (robiłem 2 lata temu) - teraz spokojnie mogę lecieć 90rpm, wcześniej 80 było problemem. FTP zwiększyło się o 20W czy jakoś tak. Zgadzam się, że jest masakrycznie kombinowany, ale to zapewnia, że się nie nudzimy. Może są lepsze plany, ale ten w mojej opinii jest spoko na początek.

kusi mnie Active offseason

@Najmilszy_Maf1oso: robiłem ostatniej zimy,
Dużo strefy 2 a z interwałów to wszystko powyżej ftp - obczaj sobie gorky - to jest 5x5 min na 110% ftp, a do tego np 7x3min 120% ftp. Ogólnie to możesz użyć opcji tworzenia własnych treningów