Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Hejka,
Mam dylemat związany z pracą.
Pracuje jako junior .net dev w pewnym korpo od roku, w ostatnim czasie trochę rzeczy wewnętrznie zaczęło się psuć i zastanawiam się nad zmianą pracy.
I tu moje pytanie do was, czy po roku doświadczenia jako junior i wcześniejszej pracy jako analityk/T2 support(głównie PL/SQL, administracja apki, proste kodzenie) przez ponad 2 lata będzie ok jak zacznę ubiegać się o posadę .net dev mida?
Co umiem?
Znam w miarę dobrze salesforce z perspektywy admina(admin cert), mój pl/sql oceniam jako średniozaawansowany, jeśli chodzi o C# i .Net to samodzielnie napiszę CRUD-y, postawię strukturę bazy w EF Core, napiszę do niej logikę. Ponad to pisałem testy jednostkowe i integracyjne oraz liznąłem trochę Azure. Jak trzeba zrobię też migracje bazy danych.
Z jednej strony niewiele, z drugiej strony widzę że coraz częściej to ludzie pytają mnie o coś a nie ja ich.
Co do hajsu to 7k brutto UOP.
Chciałem się też spytać jak patrzycie na zmianę pracy w okresie gdy mamy kryzys i firmy redukują etaty.
Dzięki za poświęcony czas.
Pozdrawiam!
#programowanie #dev #it #programista15k #pracait

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632d886b24a4e46f397684d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 6