Wpis z mikrobloga

Ogólnie zainstalowałem #fanfilm w #kodi i fajnie wyszukuje polskie wersje językowe i działa całkiem njeźle, ale wyszukuje tylko 720p. Jest jakiś sposób na 1080? #tb7 podobno coś już nie bangla, więc nie kupiłem póki co. Można coś jeszcze zrobić? Może jakaś alternatywa? #realdebrid mam, chodzi zacnie, ale przypominało mi się jak to było przed laty ściągać z torrentów, a potem dostać ciśnienia bo napiprojekt nic nie znalazł, albo się rozjeżdżają napisy. Więc zależy mi na typowo polskich źródłach, obojętnie napisy czy lektor, w bajkach dubbing PL, byle było idealnie spasowane. A jeszcze lepiej jakby się to dało streamować z jakiejś wygodnej aplikacji typu Stremio czy Syncler.

Ktoś coś?

#kodiwpigulce #vod
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@extreme44: sam ostatnio próbowałem coś z tym zrobić ale mało jest źródeł typowo PL. Mozesz popytać tu na redidtcie ITP o Plex share i nawet trafiłem na jeden ale często jakość to 720p brak kilku pozycji na których mi zależało i brak automatycznego zamawiania. Pozostałem z RD i napisami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marjan1055 podpiąłem te konta z tb7 i rapideo bo i tak wyszukuje w nich bez premium (chyba ze są ukryte pliki w jakis sposób) i slabiutko, w 1080 malo co. A rapideo to juz trochę duża cena
  • Odpowiedz
  • 0
@kodiwpigulce_pl Tak, wszystko ustawione w napisach na polski. Reinstalacja wtyczki nie pomogła, na razie zastępczo ustawiłem napisy w Fen i też ok działa.

tb7 od wczoraj dziala już dużo lepiej. Naprawili problem z wplik.


Czyli warto wykupić?
  • Odpowiedz
  • 0
@kodiwpigulce_pl Teraz taka sytuacja. Wybrałem jako źródło tb7 w FanFilm. Wszystko startuje. Kodi/box się wysypie lub muszę wyłączyć boxa i chce wrócić do filmu za godzinę. Wybieram to samo źródło ale transfer znowu zżera. Jest na to jakiś sposób?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@extreme44: znalazłeś w końcu coś ciekawego czy zostałeś z RD? Ostatnio zauważyłem że Stremio z dodatkami radzi sobie lepiej z napisami niż kodi
  • Odpowiedz