Wpis z mikrobloga

Brzydki mężczyzna w wieku 25lat - samotność, depresja, trudności w znalezieniu partnerki, prawictwo, brak kontaktów z płcią przeciwną
Brzydka kobieta w wieku 25lat - setki mężczyzn piszących do ciebie na tinderze, facebooku, multum kontaktów z płcią przeciwną, szczęśliwa, zadowolona z życia

TO JEST NIESPRAWIEDLIWE JAK KOBIECE ŻYCIE JEST ŁATWIEJSZE I PRZYJEMNIEJSZE OD MĘSKIEGO, GDYBYM TYLKO BYŁ KOBIETĄ TO NIE MIAŁBYM ŻADNYCH PROBLEMÓW, KTÓRE TERAZ MAM
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #p0lka
  • 26
@tylkoponsfw: Nie jest tak jak piszesz. To raczej #!$%@? media i otoczenie, którym się znajdujesz kreują taki obraz świata.
Siostra żony lat 31 popełniła samobójstwo. Niby nie wiadomo dlaczego, bo "wszystko miała" tylko nigdy z facetem jej nie widziałem.
Kobiety może i mają trochę łatwiej, ale nie jest tak że każda i zawsze ma dokoła siebie masę facetów czekających, aż ona łaskawie się do niej odezwie.
TO JEST NIESPRAWIEDLIWE JAK KOBIECE ŻYCIE JEST ŁATWIEJSZE I PRZYJEMNIEJSZE OD MĘSKIEGO, GDYBYM TYLKO BYŁ KOBIETĄ TO NIE MIAŁBYM ŻADNYCH PROBLEMÓW, KTÓRE TERAZ MAM


@tylkoponsfw: To prawda. Miałbyś stado innych problemów np. pewnie byłbyś średnio głupi jak przeciętna kobieta i zasuwał w jakiejś gówno robocie i wzdychał do chadów.
@tylkoponsfw: Już na studiach kolega dość trafnie powiedział, że jak urodzisz się jako:
- ładna kobieta = wygrałeś życie, wszystko masz na tacy
- ładny facet = masz ogromne ułatwienie w życiu
- brzydki facet = jest ciężko, ALE...do ogarnięcia
- brzydka kobieta = masz przewalone

@andrzejstrzelba1: Plus czasami ten wybór niby jest wielki, ale z jakością już tak se. Wczoraj się spotkałem z jedną, sama mówiła, że co z
@CalderX: Mówimy o czasach bardziej dzisiejszych :) Wiadomo, każda potwora znajdzie swojego amatora, ale niezbyt atrakcyjna laska, a jeszcze do tego po 30stce...no to naprawdę, jej szanse topnieją w zastraszającym tempie. Desperaci jacyś się znajdą, ale nawet taka laska może nie chcieć jakiegoś totalnie zapuszczonego piwniczaka i wolałaby być już sama. Dajmy na to, że jej akceptowalne minimum to byłby facet 5/10, ale interesują się nią co najwyżej degeny 4/10, więc
oeasu kolejny co chce miec wszystko na tacy jak kobieta, nie lubisz wyzwań?


@xxxkowal: nikt nie lubi wyzywań, wysiłku, wyrzeczeń jeśli chodzi o relacje damsko męskie. Randkowanie z założenia powinno być PRZYJEMNE dla obu stron. Związek to nie ma być praca, tylko nagroda.

Mogę #!$%@?ć 8 godzin w pracy i potem wyzwanie to jak sobie wybiore to może być bycie najlepszym w rozgrywce w CS go albo bycie największym na siłce,
@choochoomotherfucker: nie widziałem, czy to w bliższym środowisku czy nawet zwracając uwagę na ulicy nie spotkałem się z przypadkiem pary, gdzie facet był brzydki ( odwrotnie widzę sporo kobiet, gdzie kobieta faktycznie ma nadwagę i to taką sporą i idzie z naprawdę dobrze wyglądającym facetem ), z resztą sam byłem w bliższej relacji z jak myślałem ułożoną dziewczyna, modelką nie była, ale naprawdę mało kogo tak polubiłem. Wystarczyło, że poznała ładniejszego
@tylkoponsfw: to brzmi jak takie typowe wyparcie, nie chcesz wziac odpowiedzialnosci za swoje zycie, wiec trzeba pozganiac wszystko na kobiety. Widze czesto twoje wpisy i k0rwa lecz sie typie, ty non stop lejesz nienawisc na bogu ducha winne 50% spoleczenstwa, bo nie wyszlo ci w zyciu
@Arksen: Dziwne, bo mam znajomych, którzy mają np. 170 cm, nadwagę czy ogólnie wyglądają, no, kiepsko, a mają dziewczyny czy żony. Szczególnie o jednym takim znajomym czasem myślałam, że jak to możliwe, że ma ładną żonę i dziecko, jak oprócz tych wszystkich wad jeszcze bez przerwy pali, ale potem zawsze zauważałam, że gość na gadane - a to też jest ważne i wiele można tym zdziałać. Oczywiście to nie znaczy, że
@choochoomotherfucker: Czy ci znajomi mają +30 lat i/lub mają dużo kasy? Bo ja też znam wiele takich par/małżeństw(!) tylko, że zawsze są 3 scenariusze

Facet jest bogaty i robi za bankomat

Związek osób +30 lat czyli "ustatkowanie się" czyt. związek z rozsądku

Facet nie jest aż takim brzydalem, a kobieta nie jest aż taką ślicznotką, czyli zazwyczaj chłop 5/10 i laska 6/10 którą można odbierać jako 8/10 przez wylooksmaxxowanie makijażem i
@itsoverforme32445: Podbijam. Mam podobne przemyślenia. Zazwyczaj ludzie dobierają się na swoim poziomie atrakcyjności. Problem pojawia się, kiedyś ktoś jest 3 i niżej. Wtedy nie chce mieć laski na tym samym poziomie, bo go po prostu nie będzie podniecać i... vice versa. Kobieta również nie zechce mieć faceta z np. zdeformowana twarzą. Pojawiają się wyjątki, jak wymienione przez Ciebie, a ja dodałbym jeszcze fakt, że m.in. przez portale randkowe, które przyczyniły się
@choochoomotherfucker: > Wszyscy mają powyżej 30 lat, ale to nie było "ustatkowanie się", bo są ze sobą od dawna

Czyli czasy przed tinderem
Ty jesteś jakaś ułomna? Przecież o to mi chodziło, jak wół się tu powtarza że aplikacje randkowe i boostowana przez nie hipergamia są przyczyną tak #!$%@? sytuacji, a wy dalej swoje xD

Dobrze, że wtedy jeszcze nie było na wykopie tych wszystkich bzdur, bo jeszcze by to przeczytali