Wpis z mikrobloga

@Cyckiem_w_twarz: Śliski temat, bo rondo i Wadowicka to granica strefy. Obstawiałbym jednak, że po tej stronie gdzie narysowałaś strzałkę, strefa jeszcze obowiązuję. Co do:

nie widzę żeby ktokolwiek miał oznaczenie odnośnie opłat za parkowanie w strefie


@Cyckiem_w_twarz: Może wszyscy używają aplikacji do parkowania?
@chwed: Tak jak pisałam wcześniej, zatoczki przy Rydlówka gdzie są biurowiec maja strefę C. Kiedy wjeżdżam na ten parking nie ma nic i nie, nikt nie ma żadnych oznaczeń, ze ma aplikacje mobilna (oprócz mnie) albo innej opłaty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyckiem_w_twarz: Jak jest znak Parking bez dopisku płatny to znaczy, że jest bezpłatny. Generalnie jeżeli w strefie są drogi wewnętrzne, które nie należą do miasta to opłat tam nie pobierają.
@Cyckiem_w_twarz: W sumie głupia sprawa, bo to jest parking prywatny (IPRu jeśli się nie mylę) i w sumie nie powinien być objęty strefą i w domyśle jest darmowy.

NIE MNIEJ JEDNAK widziałem tam jakiś czas temu strażników miejskich, którzy walili mandatami po kolei za brak biletu na strefę.
@venividi: @Mikster: @byferdo: @pilot1123: ogólnie to jest dziwna sprawa. Dzwoniłam do ZDMK pani, ze no raczej płatny, ale ze w sumie nie wie. Zadzwoniłam do kilku miejsc dookoła i usłyszałam ze tam w sumie to nie wolno stawać, ale parking jest tylko dla „oznaczonych” samochodów (nigdy nie widziałam żadnego oznaczenia) i ze darmowy. A straz miejska daje mandat nie za brak opłaty a za parkowanie w niedozwolonym miejscu
widziałem tam jakiś czas temu strażników miejskich, którzy walili mandatami po kolei za brak biletu na strefę.


@venividi: to ciekawe, bo to ani nie są mandaty tylko wezwania do opłaty dodatkowej, ani nie wystawiają ich strażnicy tylko kontrolerzy xD