Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Mój pierwszy Runmageddon zaliczony. Poziom rekrut (6km), ale jak na nerda, piwniczaka to i tak solidne wyjście z piwnicy. Zdarte łokcie, zdarte kolana, czołganie się w błocie, pod oponami, różne wspinaczki, przejście pod drutem kolczastym, skoki z wysokości, noszenie ciężarów, podciągania, a przede wszystkim bieg. Zdecydowanie polecam, świetna atmosfera i świetna zabawa.

#sport #bieganie #biegajzwykopem #szczecin #runmageddon #zdrowie #pokazmorde
s.....i - Mój pierwszy Runmageddon zaliczony. Poziom rekrut (6km), ale jak na nerda, ...

źródło: comment_1665231088Q8lTHTdQul9VI3xFuGLU4N.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@suslogon-szczecinski:

Zdarte łokcie, zdarte kolana, czołganie się w błocie, pod oponami, różne wspinaczki, przejście pod drutem kolczastym, skoki z wysokości, noszenie ciężarów, podciągania, a przede wszystkim bieg.


Nie brzmi jak świetna zabawa xD
@suslogon-szczecinski mnie przeraża najbardziej ta kilkumetrowa ściana na którą trzeba wejść a potem zeskoczyć bo mam #!$%@? lęk wysokości. Wejść bym wlazł może ktoś by pomógł (na woodzie jak był runmageddon widziałem takie obrazki). A potem bym siedział jak ta #!$%@? na tej ścianie i czekał na straż żeby mnie ściągnęli
@rowerowa_panienka: 4 przeszkody bez przygotowania mogą być problemem: wejście na kilka metrów w górę po linie czy przejście w zwisie lub ostatnia "rampa" gdzie trzeba wskoczyc, trzymać się liny i podejść.

Nie żałuję: jeszcze jeden 6km planuję zrobić zanim rzucę się na dłuższy. Te wymienione przeszkody chociaz zrobiłem, ale no lekko nie było.