Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Czy to tylko moje odczucia konesera gier czy ktos jeszcze uwaza, ze Horizon - Forbidden West jest bardzo brzydka gra z obrzydliwymi lokacjami i wiecznym shimmeringiem wynikajacym z dynamicznego skalowania obrazu?

Posiadacze #ps4 dupa cicho, bo wasza opinia jest zbedna. Posiadacie zlom, ktory i tak nic ladnego wyswietli.

#ps5 #konsole #playstation vs #xboxseriesx #gry #horizonforbbidenwest vs #pcmasterrace
  • 58
@NielegalneKretowisko: nie wiem, mnie ogólnie ta gra zadziwia, ale w złym znaczeniu. Ta gra to gruz niesamowity, przynajmniej Zero Down, bo w Fobidden West nie grałem i nie zamierzam. Ale domyślam się, że to ta sama papka.

Nudna jak #!$%@?, kalka innych gier, nie ma w tej grze nic oprócz tej grafiki. Nie rozumiem tych zajebistych ocen, a tymbardziej od graczy. Dla mnie to sie nie różni niczym od teraźniejszych asasinów,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@b27piter: Chlopie, Valhalla pod samym wzgledem graficznym i hdr zjada tego horizona na sniadanie. #!$%@? go zywcem. Mechaniki tutaj i te lokacje to sa zrobione jak Tomb raider z lat 90 tylko grafika dodana. Od shimmeringu skalowania obrazu to leb mnie boli po godzinie. Jakbym gral w 720p. Valhalla przy tym to #!$%@? arcydzielo graficzne. Domyslam sie, ze to gowno tak wyglada, zeby zadzialalo na ps4.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lipsztajn: Shimmering to artefakty na krawedziach obiektow, ktore dynamicznie sie ruszaja, gdy wlaczony jest algorytm skalowania obrazu taki jak np. fsr. Widzisz taka mgielke wokol postaci i obiektow. Mozna dostac bolu glowy od tego i to strasznie #!$%@? jak jest zle zaimplementowane.
@b27piter: Chlopie, Valhalla pod samym wzgledem graficznym i hdr zjada tego horizona na sniadanie. #!$%@? go zywcem. Mechaniki tutaj i te lokacje to sa zrobione jak Tomb raider z lat 90 tylko grafika dodana. Od shimmeringu skalowania obrazu to leb mnie boli po godzinie. Jakbym gral w 720p. Valhalla przy tym to #!$%@? arcydzielo graficzne. Domyslam sie, ze to gowno tak wyglada, zeby zadzialalo na ps4.


@NielegalneKretowisko: xD