Wpis z mikrobloga

Wrzucamy tutaj najbardziej niedoceniane przez społeczeństwo zawody, które mamy obecnie w głowie.

Ja zaczynam: Farmaceuta - Studia jednolite magisterskie, trudne, płaca słaba, praca odpowiedzialna i jesteś całe życie traktowany przez stare baby jako "sprzedawca / podawacz leków i suplementów" na równi z Panem Józkiem u którego kupuje codziennie świeże warzywka na ryneczku.

"Podaj mi Kochanie coś na ból stawów"

#praca #spoleczenstwo #korposwiat
Mekeke2 - Wrzucamy tutaj najbardziej niedoceniane przez społeczeństwo zawody, które m...

źródło: comment_1665867104pFwNxEPiSeWEuNLBa5bmNf.jpg

Pobierz
  • 148
Argument ad personum


@Proogramista: xD Doczytaj co to jest zanim będziesz używał fajnych słówek z rozmowie

Ja na moich praktykach zarabialem 11k albo cos kolo tego. Co to ma za znaczenie ile ja czy Ty zarabialismy? To nie jest w temacie.


@Proogramista: W temacie, bo lekarz na praktykach pracuje za darmo. Programista dostaje hajs. To dość zasadnicza różnica w kwestii zarobków, mieć a nie mieć.

A moja siostra pokazywala sie
xD


@rzuf22: ???????

W temacie, bo lekarz na praktykach pracuje za darmo. Programista dostaje hajs.

@rzuf22: A prawnik musi placi. Zreszta programista tez nie dostaje kasy, jak dostaje praktyki z uczelni.

Ale jaki to ma zwiazek z cytowanym tekstem?

@rzuf22: Taki sam jak argumenty, o twojej kolezance.

xDDD Na pewno xD

@rzuf22: Ja mialem wolniej 10k niz moja siostra.

Programiści są tacy biedni

@rzuf22: Gdzie ja napisalem,
@Mekeke2: Brukarz, murarz, kierowca, hydraulik, ładowacz nieczystości(śmieciarz), elektryk, pracownik ciepłowni, sprzątacz, spawacz, operator koparki / betoniarki / dźwigu, rolnik i ta lista się ciągnie i ciągnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
farmaceuta ma profity i bonusy za to ze sprzeda konkretne leki od konkretnych firm, także „podanie czegoś na ból stawów” to najlepsza rzecz dla farmaceuty bo może sprzedać to na czym najlepiej wyjdzie

@bb89: pomyliłeś farmaceutę z właścicielem apteki. Teraz nawet te mizerne "bonusy" zabiera góra z sieci.
Inna sprawa, że ten zawód niestety schodzi na psy z uwagi na sprzedawane suplementy na wszystko

@Mekeke2: W tym kraju prawie każda praca jest niedoceniona ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mówię zarówno o pielęgniarkach i ratownikach, którzy zarabiają psi pieniądz za ratowanie życia i dbanie o zdrowie chorych, nauczycielach, którzy zarabiają psi pieniądz za uczenie dzieci i dostają po łbie od każdego po szereg szeregowych zawodów od osoby wykładającej towar w sklepie po osoby zamiatającej ulice. W tym kraju to tylko wypada być prawnikiem,
Ja zaczynam: Farmaceuta - Studia jednolite magisterskie, trudne, płaca słaba, praca odpowiedzialna i jesteś całe życie traktowany przez stare baby jako "sprzedawca / podawacz leków i suplementów" na równi z Panem Józkiem u którego kupuje codziennie świeże warzywka na ryneczku.

"Podaj mi Kochanie coś na ból stawów"


@Mekeke2: Lepiej bym tego nie ujął.