Wpis z mikrobloga

@ismenka: Dosłownie robiłem to po raz pierwszy. Więc na wstępnie - dziękuję, ale to nie może być ani trochę trudne.

@Tryggvason: Nie no, na białej to chyba średni pomysł, ani kształtu fajnego, ani koloru, a jeszcze później śliskie przy jedzeniu.

@darvd29: A jakiej powinienem?
@Mirkosoft: Ja po prostu jestem upośledzona manualnie, ale na szczęście nie smakowo :D Znajomi często komentują moje żarcie: „Brzydkie, a dobre” :D Tyle dobrze, że smak się broni, a nad prezentacją ciagle pracuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ad kapusta to u mnie też z białej się robi i takie uwielbiam najbardziej, fajnie się dziabdzia. Włoska wkracza tylko jako odskocznia.
@Deska_o0: Wychodzę z tego samego założenia, dlatego skupiam się na gotowaniu i frajdzie z tego. Znajomi często wracają, biorą przepisy, a nawet zdarza im się poprosić o jakieś ciasto (i nalewki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) na urodziny, więc chyba nie mam co się przejmować estetyką.

Ale jednak gołąbków nie umiem zrobić tak dobrych jak moja babcia. Kwestia tego, że to była wiejska babcia i robiła z
Ale jednak gołąbków nie umiem zrobić tak dobrych jak moja babcia.


@ismenka: umiesz, wystarczy zacząć hodować własne mięso i zbudować piec kaflowy ( )
A tak poważnie to jak chcesz poprawić prezentacje to polecam master chefa professionals edition, w PL chyba nie ma ale ale był UK i AU, można podpatrzeć wiele patentów naprawdę świetnych kucharzy w każdym jednym odcinku