Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: e... Czarną flagę mu wymachcać?
To jest w ogóle kuriozum, że dają mu 30sekund po wyścigu za coś, co zazwyczaj oznacza tą czarną z pomarańczową kulą, a w przypadku lusterka pewnie czarną właśnie i zakończenie jazdy, chyba, żeby mu je dokręcili
@szalony_syrop: Alpine to widziało, na onboardzie widać że lusterko się majta i w każdej chwili może odpaść i uderzyć w boild z tyłu, ale jak to w F1 - czekamy na sędziów, może nie widzą i się upiecze, nikt tam bez przymusu nie będzie tracić czasu w pit, mogli mu to urwać w boxie całkowicie (tylko pewnie jest przepis, że bez lusterka jechać nie można, wiec wszyscy grali debila i czekali
@Mithrindil "naprawić". A jak się nie da to wycofać. Tyle że taka info powinna być w trakcie wyścigu. Po fakcie to można każdemu dać karę za jakieś uszkodzenia. Dla mnie skandal.
@nitrotoxin no kto by pomyślał, że sędziowie są od sędziowania.

Może jeszczs powinni od nich wymagać bycia konsekwentnymi? /s

Jak serio widzisz tu błąd alpine, to idź sędziować z resztą MaFijskiej braci
@Arthe: czy błąd, nie wiem (może jakby urwali to przy zmianie kółek to by +30s nie zaliczyli, wtedy to błąd), czy narażanie na niebezpieczeństwo innych? tak. Czy każdy inny zespół czekałby na info od sędziów? oczywiście że tak.

To co chciałem powiedzieć to że każdy dobrze wie że to było niebezpieczne, ale też każdy pali jana i zrzuca odpowiedzialność na sędziów aby im to powiedzieli czy to było bezpieczne czy nie.
@nitrotoxin: Od tego są sędziowie żeby wyłapać niebezpieczne sytuacje w trakcie wyścigu i wyciągać konsekwencje. A tutaj cały wyścig było OK, Alpine pyta dwukrotnie czy na pewno jest OK, podejrzewam że Gunther ciśnie w trakcie wyścigu ze jednak nie jest ok ale sędziowie nie reagują, samochód po wyścigu przechodzi akceptację delegata technicznego i gdy kurz opada to sędziowie reagują na protest zgłoszony po terminie „No faktycznie coś było na rzeczy” i