Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z was jakimś cudem postanowi zapisać się na terapię, czy umówić na wizytę do jakiegokolwiek specjalisty od psychologii / leków czy innego gówna to za wszelką cenę unikajcie kobiet, a najbardziej tych młodych julczysk (starsze też niewiele się różnią) bo połowa z nich wierzy w horoskopy, astrologię i inne paranormalne pseudonaukowe szurstwa. Jak taki ktoś może być dobrych specjalistą żyjąc w świecie metafizyki negując naukę i wdrażając własne systemy terapii oparte na gównie? To jest w ogóle jakiś dramat. Ile na wykopie przewinęło się śmiesznych screenów, gdzie w większości przypadków takie julki terapeutki prowadzą patologiczne i hedonistyczne życie będąc co piątek bałamuconą przez chada w klubie? Julki które same gardzą brzydkimi mężczyznami i w przeszłości niejednego gnębiły będą was teraz naprawiać i uczyć funkcjonowania w społeczeństwie? Co to w ogóle #!$%@? za absurd?

Szukajcie tylko facetów specjalistów, najlepiej sprawdzając wcześniej jego osiągnięcia naukowe i opinie. Ja niestety w młodości musiałem uczęszczać na terapię przez problemy w szkole. Trafiłem do młodej blondyny, która w żaden sposób mi nie pomogła. Wszystkie wizyty polegały tylko na siedzeniu i zwierzaniu się z moich problemów. Ona sama praktycznie nic nie mówiła i wszystko było gówno warte. Potem trafiłem do jeszcze gorszej starej baby takiej typowej szkolnej pedagog. Miałem problemy w nauce, często przeszkadzałem na lekcjach, podpadałem nauczycielom i uciekałem z lekcji (nie, nie byłem patusem) a ta psycholożka zamiast starać się mi pomóc i wyjść na prostą to jeszcze bardziej mnie wytykała i poniżała w stylu powinienem się tyko wstydzić i siedzieć cicho. Jak sobie myślę, to dzisiaj za taką niekompetencję powinni ją chyba #!$%@?ć z tej roboty, bo efekt był tylko odwrotny w rezultacie czego jeszcze bardziej się buntowałem i robiłem na złość. W końcu udało mi się trafić do jakiegoś gościa po 40-stce i w ciągu jednej wizyty dowiedziałem się o sobie samym i całym ludzkim umyśle więcej, niż przez cały okres trwania terapii u tej julki i grażyny razem wziętych.

#blackpill #przegryw #psychologia #julka ##!$%@? #depresja #logikarozowychpaskow
  • 12