Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki, wszedłem w posiadanie Nintendo Switch Oled(od tygodnia).
Chyba to jednak zabawka nie dla mnie. Stan jak nowy, cały zestaw, polska/europejska dystrybucja. Konsola wygrana w loterii, bez problemów z gwarancją bo dostałem poświadczenie zakupu produktu przez X-kom.
Bezpieczeństwo zakupu gwarantowane długim stażem konta na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Cena: 1300 do negocjacji. chętnie odbiór osobisty #krakow Zrób sobie wczesny prezent na święta ( ͜͡ʖ ͡€)
#nintendoswitch #nintendo #cebuladeals #gry
damian713 - Mireczki, wszedłem w posiadanie Nintendo Switch Oled(od tygodnia). 
Chyba...

źródło: comment_1666802913N2ynkOLnanz2EGVVWifphi.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Watomil: a nawet nie myślałem o takiej opcji, wiesz które to sklepy? A co do gier to mam dosłownie dwie na koncie i nie przedstawiają większej wartości bo korzystałem max 3h ze sprzętu.
@damian713:

boję się, że jak wsiagne spędzę za dużo godzin (ʘʘ) a praca, inne obowiązki są plus mam hobby niezwiązane z grami


Przecież właśnie dlatego Switch to najlepsza opcja jako platforma do gry do "pogrywania sobie" . Kupujesz jakiegoś indyczka czy inną gierkę, odpalasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, pograsz z 15 minut, odkładasz konsolę i jak za kilka dni wracasz to jesteś w tym samym miejscu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prysznicov: masz całkowitą rację ale chyba wyrosłem z grania. Jak debiutowała nowa generacja konsol to kupiłem xboxa, podjarany ograłem forze, GTA czy kilka exclusivow i po pol roku sprzedałem (ʘʘ) po prostu w wolnym czasie wolę coś przeczytać, a w gry najlepiej mi się grało mając 8-15 lat, wracam raz na jakiś czas na nostalgii ale te wspomnienia to coś innego niż teraz