Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz bo widzę, że brak krótkiego zdania prowadzi do linczu na wykopie xD

To od nowa - wiem, że Japonia była tu agresorem, wiem, że sytuacja była inna ale chodzi mi tu o poświęcaniu cywilów za wszelką cenę aby osiągnąć cel.

Oryginalna wypowiedź:
Trafiłem zupełnie przypadkiem na dokument o Nagasaki na YT. Obejrzałem sobie i stwierdzam, że niezła hipokryzja panuje aktualnie na świecie.
USA mówi jaki to Putin zły bo straszy atomówką, prowadzi naloty na miasta, giną cywile. 'Tak być nie może'

Cofnijmy się w czasie do lutego 1954 kiedy to USA przeprowadziło największe bombardowania na Tokio w wyniku których zginęło od 85 do 120k ludzi i spłonęło 277k budynków.

No i oczywiście sierpień 1945. Atomówka w Hiroszimie zabija do 90k mieszkańców, niszczy 70k budynków (około 98 proc zabudowań).
Atomówka w Nagasaki zabija 70k osób.

3 'akcje', 260 tysięcy zabitych cywilów.

#wojna #ukraina #usa #rosja
ATAT-2 - Jeszcze raz bo widzę, że brak krótkiego zdania prowadzi do linczu na wykopie...

źródło: comment_1666956140malVl5AekltZYInhilLKwz.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@stiepanov: wow, zamiast napisać coś konstruktywnego w dyskusji czepiasz się literówki chociaż dobrze wiesz (jak ludzie wypowiadajacy się tutaj) o jaką datę chodzi. No ale jak ktoś nie ma nic mądrego do napisania to stara się z całych sił dodać cokolwiek...
  • Odpowiedz