Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, jak może mnie #!$%@?ć takie januszostwo. Człowiek po całym tygodniu tyrki chce się trochę zrelaksować, ubiera dzieci, bierze samochód i jedzie do lasu. Po pół godzinie łażenia nie ma dosłownie nic, kilka podgrzybków, które po ususzeniu nie starczą nawet do bigosu na święta. Wszystko pozbierane przez takich pazernych januszy którzy mają chyba obsesję w ogołacaniu lasów. I oczywiście żaden z nich nie pomyśli że to przestrzeń wspólna i drugiemu też by się przydało trochę tych grzybkow. Ważne tylko żeby się samemu nachapac. Pluje wam w ryj jeśli robicie to samo.
#polskiedomy #polska #nosaczsundajski #bekazpodludzi #patologiazewsi #grzyby
h.....4 - Ja #!$%@?, jak może mnie #!$%@?ć takie januszostwo. Człowiek po całym tygod...

źródło: comment_1667124809IFIH6FiNoA4xTBy1IOsJ9H.jpg

Pobierz
  • 109
@heterodewiant44

@statystyczny_yt szczerze? Wolałbym je sobie sam pozbierać i ususzyć, zbieranie i suszanie grzybkow to odstresowujace zajecie i Polacy kochają to robić, niestety przez takich ludzi jak Pan Paweł ludzie wracają z lasu z pustymi wiadrami. ¯\(ツ)/¯


Jak nie umiesz zbierać i nie wiesz gdzie szukać to i nic nie nazbierasz. I żaden Paweł nie jest za to odpowiedzialny. Ja kręcąc 45min. pauzę około godziny 14.00 potrafię pół reklamówki grzybów nazbierać. Trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Polacy kochają to robić, niestety przez takich ludzi jak Pan Paweł ludzie wracają z lasu z pustymi wiadrami. ¯\(ツ)/¯

@heterodewiant44: mów za siebie.
Nienawidzę zbierać grzybów. Wolę sobie kupić w sklepie i mogę dzięki panu Pawłowi.
@zwodek stary, sam może polazilbym po jakis kniejach i parowach, ale z dziećmi raczej się nie da ¯_(ツ)_/¯ a chce je zabierać do lasu, aby odciągnąć trochę od tabletów i pokazywać przyrodę.
@heterodewiant44

@zwodek stary, sam może polazilbym po jakis kniejach i parowach, ale z dziećmi raczej się nie da ¯\(ツ)/¯ a chce je zabierać do lasu, aby odciągnąć trochę od tabletów i pokazywać przyrodę.


No to się zdecyduj, albo zbierasz grzyby, albo idziesz na spacer z dziećmi. I nie zwalaj tutaj winy na innych grzybiarzy. Akurat czego jak czego, ale grzybów w lesie starczy dla wszystkich, tylko trzeba się do tego przyłożyć.
@heterodewiant44: Ja tam pana Pawła szanuje, aktywny na grupce grzybiarskiej od wielu lat, bardzo pomocny.
Nie pomyśli że to przestrzeń wspólna i komuś też by się te grzyby przydały? Proszę cię, co to za argument xD jak ktoś chce to niech sobie idzie i sam nazbiera.
@Krachu: W jakich? rezerwatach przyrody np.? Jeżeli tak to uwierz że tylko turyści zbierają tam grzyby, nikt na dużą skalę tego nie robi a na pewno nie chwali się tym w internecie.
@heterodewiant44:

@Kazdyziomzbierazlom przepraszam bardzo od poniedziałku do soboty pracuje, nie mam czasu łazić dzień w dzień po 7 czy 8 godzin. Ciekawe skąd Pan Paweł ma tyle wolnego czasu..


No właśnie a Pan Paweł jak widać ma wolny czas i spędza go na grzybach. Zawsze możesz zrobić to samo. On mógłby pewnie powiedzieć ze nie ma czasu na prace bo 7-8h dziennie spędza na grzybach ¯_(ツ)_/¯
kurła w sklepie tez mi wykupuja caly zapas X. Powinno byc tak ze wchodze do sklepu i są kartki #!$%@? - 10 sztuk X i #!$%@?. Bo co z innymi? No nie.


@MienciuskiPajonk: jak patrze jak się zachowują ludzie na promocjach to chyba właśnie tak powinno być. Zresztą sytuacja z cukrem i paliwem swego czasu pokazała że za sporą grupę ludzi trzeba myśleć.
Tak, tak. Dziś byłeś z dziećmi na grzybach. Pewnie tymi samymi, o których pisałeś tydzień temu w tym wpisie.

Ale jednocześnie jeszcze dziś rano ponoć uprawiałeś seks ze swoją dziewczyną, której jesteś pierwszym partnerem, jest oddana i szybko się uczy (czas teraźniejszy).

Możliwości są cztery:


@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: Czwarta jest chyba prawdziwa. Spójrz na to.
powsinogaszszlaja - > Tak, tak. Dziś byłeś z dziećmi na grzybach. Pewnie tymi samymi,...

źródło: comment_1667141355LRHjP6Wyc02MZWbbVz7kbF.jpg

Pobierz