Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra, już mnie ta sytuacja zaczyna trochę frustrować i wjeżdżać na banię, więc gdzie się wygadać/poradzić jak nie na wykopie!!

Po kolei: 2 miesiące temu poznałem się z dziewczyną i od tego czasu się spotykamy. Ona mieszka we Wrocławiu, ja w Łodzi. Widzimy się od tego czasu niezmiennie co tydzień, funkcjonujemy jak związek na odległość - seks oczywiście też jest. Myślę, że naprawdę mi na niej zależy i ją kocham. Niestety nie mogę się przełamać i jej tego wyznać. Dlaczego?
Otóż Ola, bo tak jej imię ma swojego przyjaciela - Krzyśka, z którym spędza czas 2/3x w tygodniu: biegają razem, wychodzą na piwo, czy grają w planszówki wieczorami. Uważam się w kwestiach wyrozumiałości w związku za liberalną osobę, jednak ważny jest tutaj cały background związany z tym gościem: Poznali się oni jakieś 4 lata temu i ona od początku mu się podobała. Całowali się później też na jakiejś imprezie, ale finalnie ona mu powiedziała, że nic z tego nie będzie i zerwali kontakt na jakieś 2.5 roku. Od 1.5 roku kontakt powrócił i jest tak jak opisałem wyżej + ona sama wie, że wciąż się mu podoba, bo on raczej tego nie kryje. W międzyczasie (przez te 4 ostatnie lata) miała też dwóch innych chłopaków i im ten Krzysiek PODOBNO nie przeszkadzał. Oboje jesteśmy 24 level (o ile to istotne w tej historii).

Nie wiem co robić, bo wiem, że zakazywanie kontaktu nic tutaj nie da i jak będzie chciała to i tak się będzie z nim spotykać. Poza tym nawet nie chciałbym jej zakazywać tego kontaktu, bo to chyba obecnie jej jedyny przyjaciel. Z drugiej strony czuję, że to dla mnie za dużo i hamuje moje uczucia wobec niej. Ciężko mi się zebrać do jakiejś rozmowy na ten temat z nią, bo nie chcę #!$%@?ć tej naszej relacji, która póki co jest. Co na to Mirki i Mirabelki?

Myslalem tez na zapisaniu sie z nia albo samemu na jakas jednorazowa wizyte u psychologa zeby obgadac ten problem.

#milosc #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia #psycholog #terapia #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63643431c8f06a7cac3429aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Słuchaj, znasz ją 2 miesiące i funkcjonujecie jak związek na odległość. Ale ona tez tak uważa? A może spotyka się z tobą niezobowiązująco? Generalnie ten chłop był przed tobą w jej życiu i jeśli nic między nimi do tej pory nie było, to jest mała szansa, że się nim zainteresuje. Na moje to musisz wyluzować, pewnie to 250 km odlegości i tak was zmęczy prędzej czy później
@AnonimoweMirkoWyznania: Póki to luźna relacja, to od biedy można to tolerować, w końcu z tobą sypia a z Krzysiem tylko lata po mieście na jogę. Zadaj sobie pytanie jak bardzo jesteś tolerancyjny na obecność innego typa obok twojej kobiety.
Jak byłby to poważny związek, to Krzysio ma #!$%@?ć. Co innego wyjście z paczką znajomych na miasto, a co innego ze znajomym co podbija do twojej laski.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli chcesz się z nią spotykać to traktuj ją tak samo jak ona ciebie i nie próbuj wchodzić z nią w związek póki nie zobaczysz że pozbyła się tego orbitera. w między czasie znajdź sobie inną koleżankę do rozmów i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jeśli teraz się rozstaniecie to prawie pewne, że krzysiek będzie już czekał żeby ją pocieszyć ( ͡° ͜