Wpis z mikrobloga

Zakładał ostatnio ktoś świeże konto w Turcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Działa to dalej jakoś? Czy już wszystko blokują? ()

Musiałem podpiąć nową kartę, nie dało się więc kupiłem Gift Carda 100TL i pięknie weszło, oczywiście przez NordVPN..
Jednak po powrocie do PL przestało działać ()

No i teraz się zastanawiam czy jest sens zakładać nowe konto w Turcji, czy też znowu zbanują, nawet jeśli udałoby się kartą zapłacić?


#netflix #vpn #tv #seriale #netflixrodzina
Marcinnx - Zakładał ostatnio ktoś świeże konto w Turcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Działa to dalej...

źródło: comment_1667944685Btx54Zshs4MP13eF9fF4ff.jpg

Pobierz
  • 12
@Marcinnx: Trzeba było poczekać aż ważność karty się skończy. Konto zostaje wtedy zablokowane. Odpalając aplikację na TV można zmienić kartę bez problemu. Nie jest konieczny VPN. Działa na telewizorach LG na Samsung oraz Philips także, jednak w 2 ostatnich przypadkach nie wiadomo czy na wszystkich modelach. U mnie na modelu z Tizenem 2018 rok poszło bez problemu.
@xiveris: kuźwa, gdybym to wcześniej wiedział... ()
no, skończyła się ważność karty, ale wpisywałem nową na kompie i nie chciało przejść ()

@Sony_Toprano: w sensie to konto które teraz mam opłacone przez gift carda zacznie działać normalnie za miesiąc i będę mógł w Polsce oglądać?
@xiveris: to rozumiem, że jak będzie znów działało, to uda się na nowo
@Marcinnx: na pepperze jakiś czas temu czytałem o tej kwestii, ponieważ sam stałem przed takim problemem. Gdybyś wrzucił w google "Netflix Turcja" pierwsze co by Ci wyświetliło to link do tematu gdzie jest mowa o tym że z poziomu TV można zaktualizować.
Nie wiem jak to teraz będzie u Ciebie wyglądało gdy wprowadziłeś giftcard, ale jest opcja że pozwoli wprowadzić kartę.
@Marcinnx: tak, mam jedno konto które założyłem znajomemu i podpiąłem revoluta bo nie wiedziałem, że wprowadzili jakieś geoblokady. po miesiącu po prostu geoblokada zniknęła i można oglądać wszystko co w polsce i bez vpn bo z geoblokada nie było niektórych produkcji dostępnych u nas. było to jakieś 2 miesiące temu więc wątpię by się coś do tej pory zmieniło