Wpis z mikrobloga

Mircy Mirabelki mam taki problem, że w pobliskim sklepie marki Kaufland obsługa na stoisku mięsnym jest wyjątkowo opryskliwa, i niemiła. Bez różnicy, czy idę ja czy różowa, baby zachowują się jak stereotypowe bufetowe z PRL. Myślicie, że jest sens to zgłaszać gdzieś do centrali? Problem jest taki, że pracuje tam jedna pani która jest normalna i pewnie jej też by się oberwało, a ona jest akurat w porządku. Jak myślicie?

#obsuga #kaufland #bufetowa #standardyzprl
Zgrywajac_twardziela - Mircy Mirabelki mam taki problem, że w pobliskim sklepie marki...

źródło: comment_1668672253RIjXKyUwLcn5w2xUd1AwtX.jpg

Pobierz

Podpie****ić do centrali?

  • Tak 91.5% (43)
  • Nie 8.5% (4)

Oddanych głosów: 47

  • 14
@Zgrywajac_twardziela: napisz w reklamacji, że po pierwsze, bardzo doceniasz pracę tej w porządku babki, zaznacz ją np. "blondynka, krępa, często nosi szary polar", a po drugie, jesteś bardzo zniesmaczony postawą i sposobem komunikacji z klientem wszystkich pozostałych pań z obsługi i podaj przykłady.
Napisz też, że masz nadzieję, że firma przekaże pochwałę "krępej blondynce" i opieprzy resztę w taki sposób, żeby krępa blondynka nie spotkała się z szykanami ze strony współpracowników.
@Zgrywajac_twardziela: Każdego tak traktują, czy tylko Was wyjątkowo nie lubią? Miałem niedawno w biedronce taką sytuację, prosiłem o 30dkg wędliny. Typiara pokroiła, ale taaakie wielkie grube kawały, że papież by nie ruszył choćby to dziecko było. Na moje pytanie czemu tak grubo? To mówi, że nie mówił Pan jak. Aaaha, oook. To ją po prawie wszystkich wędlinach pogoniłem prosząc o 10dkg praktycznie każdej, a było ich w cholerę. I mówiłem: Tylko
@Kotouak:

napisz w reklamacji, że po pierwsze, bardzo doceniasz pracę tej w porządku babki, zaznacz ją np. "blondynka, krępa, często nosi szary polar", a po drugie, jesteś bardzo zniesmaczony postawą i sposobem komunikacji z klientem wszystkich pozostałych pań z obsługi i podaj przykłady.

Napisz też, że masz nadzieję, że firma przekaże pochwałę "krępej blondynce" i opieprzy resztę w taki sposób, żeby krępa blondynka nie spotkała się z szykanami ze strony współpracowników.
@RiverStar:

Każdego tak traktują, czy tylko Was wyjątkowo nie lubią?

Nie mam pojęcia, raczej każdego chyba, do innych klientów marudziły, że inwentaryzację mają itp. ¯\_(ツ)_/¯

Miałem niedawno w biedronce taką sytuację, prosiłem o 30dkg wędliny. Typiara pokroiła, ale taaakie wielkie grube kawały, że papież by nie ruszył choćby to dziecko było.

xDDD

Na moje pytanie czemu tak grubo? To mówi, że nie mówił Pan jak. Aaaha, oook. To ją po prawie
@RiverStar:

Pasty nie znam, mówię w oparciu o doświadczenie :P

https://www.wykop.pl/wpis/39781703/kocham-te-paste-pasta-wracam-do-domu-nie-spodziewa/

Musisz się nie bać i gadać, jak lubisz tam zakupy robisz to nie ma co potem zmieniać sklep, trzeba zmienić stare baby które tam pracują... A może? Wiem kto może Ci pomóc! Znam byłego piłkarza

Wiesz ja to generalnie w pompie mam, i puszczam mimo uszu, ale kuźwa jak tam jest tak za każdym razem to przegięcie. Człowiek się potem