Wpis z mikrobloga

Nie wolno zapominać, że koszty wakajków kredytowych i gofrów z Mielna ponieśli uczciwi, pracujący Polacy odkładający na emeryturę w PPK i poprzez niego mający udziały w bankach. To z ich kieszeni sfinansowano tym zadłużonym degeneratom opóźnienie bankructwa o kilka miesięcy.

Nie ma bardziej pasożytniczej grupy społecznej niż kredyciarze.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #ekonomia #bekazpodludzi #bekazpisu #patologia
PoteznyAsbisnik - Nie wolno zapominać, że koszty wakajków kredytowych i gofrów z Miel...

źródło: comment_1668971267ZZXI8pJiteD5UFtys5akXK.jpg

Pobierz
  • 13
@PoteznyAsbisnik: Chyba zawsze tak było i będzie. Kapitał w ten czy inny sposób płynie od tych co go mają do tych co go nie mają lub mają ujemny. Możesz zawsze przechytrzyć system, wziąć kredyt i wyjść na zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MxS89: Gratuluję, wysrałeś coś tak idiotycznego, że nikt w całym Układzie Słonecznym nie będzie miał chęci do skorygowania tego gówna w konstruktywnej debacie. Pozostaje mi tylko ograniczenie skali smrodu i usunięcie komentarza.
@PoteznyAsbisnik: ło #!$%@? ale bzdury xD mnie stać płacić kredyt, natomiast gdzie są ci ludzie z oszczędnościami bo nie widziałem xD ledwo co 500 zł dali na dzieci to se pasaty pokupowali i działki ROD żeby mieć gdzie mieszkać a skarbonki nadal puste.
Jak ktoś jest biedny to będzie biedny i nie #!$%@? ze ludzie maja oszczędności bo to może 10% spolczenstwa