Wpis z mikrobloga

Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - ostatni dzień przed przerwą świąteczna. Kumpel na gadu-gadu pyta się czy wbijasz na grę, bo wszystkie ziomki już grają. Odpalasz csa a w tle leci jeden z roundsoundów „Coraz bliżej święta” Ani Szarmach.
#gry #cs16 #counterstrike #swieta #kiedystobylo
Punk911 - Jest grudzień rok 2008 piątek. Wracasz ze szkoły po wigilii klasowej - osta...

źródło: comment_1669023195XD7mbNs5UeCC63BBGkq6o2.jpg

Pobierz
  • 85
@Punk911: A na czacie głosowym słychać "Rush B cyka bladz!"


@Kenzie: W czasach 1.6? Nie pamiętam żebym kiedykolwiek słyszał ruskiego, a grałem bardzo dużo w latach 2006-2009. Prędzej ci ktoś matkę zwyzywał xD W dodatku wtedy raszowanie było ujmą na honorze, każdy dobrze wiedział gdzie się nie zapuszczać, szczególnie na serwerach TP. Nie to co teraz, raszują nawet na turniejach, ha tfu xD
@dracul: Grało się na polskich pewnie ze względu na niskie pingi. Ja grałem na serwerach postawionych w okolicznych miasteczkach, bo wtedy pingi miałem nawet ~20. Na zagranicznych serwerach zawsze 100+. Nie wiem czy teraz sieć jest o wiele lepsza, że tylu ruskich czy co ¯\_(ツ)_/¯ W dodatku wtedy wiele serwerów miało jedną ekipę i większość graczy się znała. Jakby wszedł ruski to albo by dostał bana albo coś xD Generalnie serwery