Wpis z mikrobloga

Potrzebuje żeby ktoś zrobił mi dość obszerną pracę na #polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) na jutro wątpię, że się ktoś wyrobi (choć byłoby zajebiście), ale chociaż na następny wtorek.
Chodzi motywy literackie, których jest 50. Trzeba wypisać do każdego po 3 książki (najlepiej lektury z gwiazdką) i opisać o co chodzi w nich i funkcję. Więcej szczegółów i przykład bym wysłał na pv.
Mój maksymalny budżet to 250. Wiem, że nie bardzo dużo, no ale więcej nie mam XD
Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #praca #szkola #technikum #liceum #nauka #pomocy #pieniadze #pracazdalna

  • 29
@LegendarnyFidoDido: boże, no napisałem że cena jest do negocjacji, zaproponujcie coś. Mogę trochę więcej dopłacić. No ale też bez przesady. Odnoszę wrażenie, że niektórzy za coś takiego to by 1000 chcieli xD
Czasu miałem miesiąc, oprócz tego x innych rzeczy w związku z maturą, egzaminem zawodowym który mam w styczniu czy wolontariatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś może powiedzieć
"#!$%@? jakbyś robił 2 dziennie to w miesiąc niecały byś to miał, przecież 2 motywy w ciągu dnia to chwili"
Jak coś, to 80% grup, które są zaczęło dopiero kilka dni temu. Gdzie ich jest więcej więc teoretycznie w ciągu tygodnia mogliby to mieć z głowy xd
@Mutare_mundi: myślałem o tym, ale u tej babki to nie przejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) tym bardziej, że to jest praca semestralna. Jak sprawdzić i wyłapie z internetu, może wstawić 1 a wtedy będzie ciężko
myślałem o tym, ale u tej babki to nie przejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) tym bardziej, że to jest praca semestralna. Jak sprawdzić i wyłapie z internetu, może wstawić 1 a wtedy będzie ciężko


@viciu03: ej panie, ale nie kopiuj tylko interpretuj, masz juz tam skiążki mniej więcej przeczytaj, a potem opisz własnymi słowami, chociaż tyle zrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przemijanie - Sanatorium pod klepsydrą - ukazane jako zmieniające się po sobie pory roku a także poprzez przywoływanie wydarzeń z przeszlosci oraz wybieganie w przyszlosc (mieszanie czasów, w których dzieją się opowiadania) - przemijanie jako nieuchronna i nieodłączna część życia, przeżywanie na nowo przeszłości jako element przemijania oraz nostalgia i nadawanie magicznego charakteru odległym wspomnieniom