Wpis z mikrobloga

Potrzebuje żeby ktoś zrobił mi dość obszerną pracę na #polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) na jutro wątpię, że się ktoś wyrobi (choć byłoby zajebiście), ale chociaż na następny wtorek.
Chodzi motywy literackie, których jest 50. Trzeba wypisać do każdego po 3 książki (najlepiej lektury z gwiazdką) i opisać o co chodzi w nich i funkcję. Więcej szczegółów i przykład bym wysłał na pv.
Mój maksymalny budżet to 250. Wiem, że nie bardzo dużo, no ale więcej nie mam XD
Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #praca #szkola #technikum #liceum #nauka #pomocy #pieniadze #pracazdalna

  • 29
@Iriya: no, coś takiego mniej więcej. generalnie ta baba lubi tekst, więc im więcej tym lepiej
Jeśli byś się zdecydowała mi to ogarnąć w miarę dobrze, to w sumie mogę dopłacić więcej trochę, bo wiem, że sporo tego jest
Przemijanie - 100 lat samotności - ukazane jako saga rodu Buendia i samego Macondo - dzieje Macondo oraz samego rodu od biblijnego niczym Adam i Ewa zarania dziejów, po apokalipsę w huraganie uświadamiają o tym, że wszystko przemija i odradza się na nowo a wspomnia wydarzeń rysują się w pamięci magicznie, subiektywnie
@Iriya: no nie wiem. Wiadomo, te z gwiazdką dobrze znać w miarę
Ale na maturze chyba głównie jest tak naprawdę czytanie ze zrozumieniem. Dostajesz fragment i na jego podstawie piszesz
@LegendarnyFidoDido: no u mnie z czasem jest o tyle problem że oprócz tego mam x bieżących rzeczy do zrobienia. W sumie dla ciebie też by to była dobra powtórka przed maturą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli na poważnie jesteś zainteresowany to możesz pisać na pv. Czas na ogarnięcie tego by był do 10