Wpis z mikrobloga

@sinls: Większość wpisów to przesada - korki nie są takie duże, wiatr też nie, komunikacja miejska #!$%@?, ale przyjechałeś z Wrocławia, więc będziesz zadowolony. Zarówno zimy, jak i lata są łagodne. Przymorze nie jest złą dzielnicą jak pisali - topka w jakości życia i zadowolenia mieszkańców wśród gdańskich dzielnic. Z rzeczy, które jeszcze nie padły: dziki w mieście to normalna rzecz oraz nie jedziesz "do centrum" tylko "do Gdańska".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sinls: Rozkład jazdy SKM to tylko sugestia, PKM w szczycie zatłoczone. Latem na plażę, to co najmniej do Sobieszewa lub dalej, chyba że lubisz tłok i parawanozę (zresztą i tak na ogół albo jest za zimno, albo sinice). Ryby w smażalniach raczej nie są "prosto od rybaka". ;) Trójmiejski Park Krajobrazowy polecam, jak i nieco dalej od Trójmiasta lasy na Kaszubach - tam jagody, grzyby i w ogóle jest ładnie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sinls: A, i jeszcze patodzielnice do unikania: Wrzeszcz Dolny, Stogi, Przeróbka, Biskupia Górka, Nowy Port, Krakowiec, Orunia Dolna, Stare Przedmieście i trochę Główne Miasto (w sezonie, z racji turystów, jest dużo kradzieży itp.). Ale jest pod tym względem dużo lepiej niż kiedyś.
@sinls: Podobno gdy jest wichura, to znaczy ze jakis kaszub sie powiesil.
Ponadto najfajniejsza rzecza jaka mozna kupic w Gdansku, to bilet do Gdyni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie szwendaj sie po zmroku po Orunii i okolicach Łąkowej
Kibice lokalnej druzyny Lechii, nazywaja sie pieszczotliwie betonami. Mozesz spokojnie tak do nich mowic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sinls: Taki mem był a niektórych Gdańszczan to elektryzuje XD
W ogóle śmieszne te wojenki są, tak jak między toruniem a bydgoszczą.
Gdanszczanie smiejsa sie z gdynian ze mowią jo, i ze w gdyni wali sledziem. Gdynianie cisną gdańsk że to niemieckie miasto bez rdzennych mieszkańców.
Są też tacy co mówią, że sopot jest tylko po to, zeby w Gdyni Gdańskiem nie śmierdziało. No a to że Gdańsk jest głównym zbiornikiem
@motokate: od Wrzeszcza Dolnego proszę się odpimpać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po blisko 10 latach spedzonych w Trójmieście zastrzeżenia mam jedynie do Nowego Portu, Orunii, Śródmieścia, no i do Starego Miasta - serio, ile można... Każdy przyjezdny myśli, że jak się mieszka w Gdańsku to codziennie łazi się oglądać Żurawia i Długą oraz oddać hołd Bolkowi w ECS.

Ja już byłem zmęczony Trójmiastem, dlatego z radością przeniosłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sinls: Na ognisko legalnie to np. przy Kamieniu Bąbelków (hehe) - są tam dwa parkingi i łącznie kilka miejsc ogniskowych, trochę miejsc do siedzenia. W dobrą pogodę bywa wszystko zajęte. Nie wiem, jak teraz jest z Borodziejem, czy nie trzeba najpierw zgłosić i coś zapłacić, bo jest spora wiata, nada się na większą imprezę. Ale może ognisko przed nią można zrobić za friko. Miejsc do biwakowania na legalu nie znam, znajomi
@sinls: Znajdź sobie dziewczynę z Tczewa to się pośmiejesz z jej wymowy. 'G'ie to 'G'e. Dlatego ich rejestracja to GeTeCe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Reszta po części jak wyżej. Ci z Gdyni to śledzie ze względu na Arkę Gdynia (k..a świnia( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ja bardzo sobie chwaliłem życie w Gdańsku i okolicach.