Wpis z mikrobloga

Dlaczego. Oni. To. Robią

Dlaczego anglicy chodzą w krótkich spodenkach + zimowych kurtkach. Lubią marznąć? Nie potrafią się ubrać? Nie mają długich spodni?

I to nie jednostkowe przypadki, masa ludzi tak chodzi

Nie przeszkadza mi to, tak jak to że łażą w piżamach do TESCO, jak dla mnie mogą chodzić w samych gaciach. Dziwi mnie tylko ta różnica kulturowa. Jestem po prostu ciekawy, z czego to wynika. Pamiętam jak przyjechałem tutaj kilka lat temu w lutym, wysiadam w kurtce, zimowej czapce, rękawiczkach, a tu sobie po chodniku latają ludzie w krótkich spodenkach (_ )

#uk #emigracja #wielkabrytania #unaswuk #pytanie #modameska
Atreyu - Dlaczego. Oni. To. Robią

Dlaczego anglicy chodzą w krótkich spodenkach + ...

źródło: comment_1669473432sEi2oBP187PjvUzXKz1JBA.jpg

Pobierz
  • 32
Ostatnio na daily ktos pokazywal ze menadzer gdzies ze Szkocji siedzi w pokoju w czapce i w rekawiczkach majac 14C w pokoju.

Oni sa tacy och i ach, a potem nie widzisz zadnego czlowieka w tym kraju w dobrej formie ktory ma wiecej niz 60 lat, no ciekawe dlaczego xD narodowe zawody w malpowaniu Quasimodo :D
@jaredsolo: chyba na odwrot, ja widze mase osob po 60 ktore sa w formie nieadekwatnej do trybu zycia i zywienia. To wlasnie Polacy zyja parenascie lat krocej i po 50 wygladaja jak europejscy 70 latki
@Atreyu: Krótkie spodnie w zimie to pół biedy, nogi szybko sie rozgrzewają. W Londynie w pewnej grupie społecznej bardzo popularne jest chodzenie w białych skarpetach i klapkach, w zimie, w deszczu, w każda pogodę! Często jest kurtka puchowa, czapka + klapki i brudne skarpety.
W lato przy 30+ osoby z tej samej grupy spolecznej chodzą w kurtkach puchowych!
@DrGreen_2: te kurtki puchowe w UK noszą cały rok tylko dla "ochrony"- w tych grupach społecznych-słyszałem że taser nie przebija tych kurtek, a jak ktoś by nie wiedział to policja w uk używa tylko taserów do obezwładniania przestępców itp